Skontaktuj się z Nami Tutaj
Typy łóżek: opieka domowa, dom opieki, szpital, OIT - z produktami LINAK w poglądowym otoczeniu

Łóżka medyczne

Rozwiązania na bazie siłowników LINAK zapewniają wydajną regulację ruchu, stwarzając personelowi ergonomiczne warunki do sprawowania opieki bez uszczerbku dla komfortu i bezpieczeństwa pacjentów.

Systemy siłowników do łóżek medycznych

Starzenie się społeczeństwa przy wydłużeniu przeciętnego trwania życia i jednoczesnym braku wystarczającej liczby personelu do opieki nad pacjentami i podopiecznymi stanowi znaczne obciążenie dla opiekunów. Równolegle rośnie liczba osób cierpiących na otyłość.

Firma LINAK®, rozumiejąc, jak aktualne trendy wpływają na branżę opieki medycznej, opracowuje rozwiązania na bazie siłowników, które pozwalają sprostać tym wyzwaniom.

Wysokiej klasy, mocne i niezawodne rozwiązania systemowe na bazie siłowników mają w tym przypadku zasadnicze znaczenie, niezależnie od tego, czy są to rozwiązania podstawowe do domowych łóżek medycznych, czy zaawansowane systemy regulacji do łóżek w domach opieki, łóżek szpitalnych i łóżek do intensywnej opieki medycznej.

Inteligentny system LINAK OpenBus™ umożliwia wprowadzenie do systemu siłownikowego szeregu dodatkowych funkcji podnoszących komfort i bezpieczeństwo, takich jak oświetlenie pod łóżkiem, rozwiązanie do pomiaru ciężaru pacjenta i system wykrywania pustego łóżka.

Protokół komunikacyjny LCi™ umożliwia projektowanie najwyższej klasy rozwiązań do obsługi danych systemowych, które pozwalają zoptymalizować procesy diagnostyczno-terapeutyczne dla podniesienia standardów pracy personelu pielęgniarskiego, lekarzy oraz techników serwisowych.

Rozwiązania na bazie siłowników LINAK nie tylko zapewniają płynną i cichą regulację położenia, ale sprawiają, że praca staje się bardziej satysfakcjonująca.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt