Skontaktuj się z Nami Tutaj
Bent Jensen, prezes i zarządu właściciel, LINAK A/S

Poprawiamy Jakość Twojego Życia

Ruch liniowy może i jest najprostszym rodzajem ruchu na świecie. Ale udoskonalenie tego, co proste, jest już nie lada wyzwaniem.

Od czasu, gdy Bent Jensen, założyciel firmy LINAK®, stworzył pierwszy siłownik elektryczny, który miał usprawnić wózek inwalidzki jego niepełnosprawnego kolegi, celem każdego pracownika firmy LINAK jest pomaganie zwykłym ludziom w pokonywaniu wyzwań dnia codziennego.

Motto, które brzmi: „Poprawiamy jakość Twojego życia” do dziś znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie naszej działalności. Czy to w sferze rozwoju produktów,  prowadzenia działalności, czy też wdrażania technologii, zawsze poszukujemy sposobów na poprawę jakości współpracy z klientami, co w ostatecznym rozrachunku pozwala poprawić  warunki życia i pracy ludzi.

Nasze rozwiązania wprowadzają ruch do każdej przestrzeni życia. Poprawiamy jakość Twojego życia!

 

 

Wejdź do świata LINAK

Firma LINAK opiera się na silnych zobowiązaniach biznesowych. Traktujemy je jako naszą obietnicę nie tylko składaną naszym klientom na całym świecie, ale także sobie nawzajem – każdego dnia. Dowiedz się, jak nasze rozwiązania wprawiają w ruch ludzi – ich pracę i życie.

Przeczytaj magazyn online w wersji PL

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt