Skontaktuj się z Nami Tutaj
O LINAK – Odpowiedzialność

Odpowiedzialność


Postępujemy w sposób odpowiedzialny – wobec klientów, pracowników i środowiska. Budowanie zaufania jest wpisane w kod genetyczny naszej firmy. Poprawiamy jakość życia ludzi zamieniając słowa w czyny.

Ikona wartości „Odpowiedzialność”
 

 

Odpowiedzialne postawy budują zaufanie
Postępowanie w sposób odpowiedzialny stanowi fundament naszej działalności. Zaufanie naszych klientów jest dla nas kwestią najważniejszą i szczycimy się tym, że na całym świecie jesteśmy uznawani za partnera godnego zaufania. To, co robimy, jest tym, w co wierzymy!

Sposób, w jaki dostarczamy innowacyjne rozwiązania, produkujemy, sprzedajemy i dystrybuujemy nasze produkty, ma dla nas duże znaczenie. Tak samo jak sposób, w jaki świadczymy usługi, dzielimy się wiedzą i serwisujemy nasze produkty.

Co dwa lata wśród pracowników przeprowadzamy wewnętrzną ocenę działalności firmy. Wszystkie odpowiedzi są anonimowe. Uzyskane informacje umożliwiają nam dalsze usprawnianie sposobu funkcjonowania i budowanie dobrych relacji z klientami i pracownikami.

Nasza odpowiedzialność obejmuje inicjatywy, które pozwalają nam również troszczyć się o najbliższe otoczenie, środowisko naturalne oraz lokalne społeczności. Więcej informacji na temat odpowiedzialności korporacyjnej LINAK można znaleźć w sekcji CSR .

 
LINAK A/S

Droga do zrównoważonej przyszłości
Budowanie organizacji, która równoważy potrzeby wszystkich interesariuszy, oznacza nieustanną pracę nad samym sobą. Poszukiwanie sposobów na ograniczenie do niezbędnego minimum własnego wpływu na środowisko i klimat na świecie, zmniejszenie ilości odpadów i emisji CO2 z prowadzonej działalności oraz zwiększenie możliwości ponownego wykorzystania materiałów to obszary, którym poświęcamy bardzo dużo uwagi.
Dowiedz się więcej...

 
O LINAK – O krok do przodu

Wykraczanie ponad przeciętność dla dobra innych
Każdy pracownik firmy LINAK wie, że miarą naszego sukcesu jest sukces naszych klientów. Ma to przełożenie na każdy obszar działalności i współpracy z LINAK.
Dowiedz się więcej...

 
O LINAK – Firma rodzinna

LINAK, firma rodzinna od 1907 r.
Firma LINAK, której początek dał warsztat założony ponad 100 lat temu przez Christiana Jensena, do dziś pozostała w rękach rodziny założycieli. Fundamentem, na którym skromny lokalny warsztat przekształcił się w przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym, jest etos, który tworzą silne wartości.
Dowiedz się więcej...

 

Poprawiamy jakość Twojego życia

Nasze rozwiązania wprowadzają ruch do każdej przestrzeni życia. Sprawdź, jak „Poprawiamy jakość Twojego życia”

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.