Skontaktuj się z Nami Tutaj

Rozwiązania cyfrowe zapewniają większy komfort i poprawiają jakość produktów

W LINAK w coraz większym zakresie automatyzujemy procesy produkcyjne. Dzięki temu dotrzymujemy kroku szybko rozwijającym się rynkom i utrzymujemy wysoki poziom jakości, jakiego oczekują od nas klienci.

Stałe wprowadzanie rozwiązań cyfrowych do produkcji pozwala dostosować tempo procesów przemysłowych do czynności magazynowych, dzięki czemu nasi operatorzy zyskują cenny czas. Ma to bezpośrednie przełożenie na naszą zdolność do szybkiego przetwarzania dużych ilości produktów oraz zapewniania stałej i jednolicie wysokiej jakości bez konieczności rezygnacji z rozbudowanych procedur testowania produktów. 
W efekcie nasz inteligentny zakład produkcyjny odznacza się wyjątkowo niskim wskaźnikiem ppm (liczba wadliwych części na milion).

W ostatecznym rozrachunku liczy się wzrost wydajności, niezmiennie wysoki standard jakości produkcji oraz dobre samopoczucie naszych pracowników.

Moduł LA36

Zautomatyzowanie linii produkcyjnej LA36 wyeliminowało konieczność manualnego podnoszenia ciężkich ładunków i wykonywania powtarzalnych operacji, co znacznie poprawiło ergonomię pracy operatorów. Nastąpił również zauważalny wzrost tempa produkcji i wydajności bez uszczerbku dla jednolicie wysokiego poziomu jakości produktu.

Roboty na zautomatyzowanej linii produkcyjnej LA36

 

 

Produkcja z zastosowaniem rozwiązań cyfrowych

W inteligentnym zakładzie produkcyjnym LINAK®  współpracują ze sobą dwa główne systemy, które zapewniają najwyższy poziom jakości produkcji - nawet w przypadku większej liczby produktów i wzroście tempa produkcji. Są to narzędzie do planowania Shop Floor Planner i system weryfikacji Line Clearance. Obydwa systemy w połączeniu z dodatkowymi rozwiązaniami cyfrowymi realizują inteligentny proces produkcyjny.

Narzędzie do planowania Shop Floor Planner pomaga łączyć dane z zamówienia z dostawą potrzebnych podzespołów na stanowiska produkcyjne. Dzięki temu zamówienia w systemie są stale aktualizowane w trybie 24 godzin. Pomaga to planować produkcję i zapewnić optymalizację automatycznych dostaw podzespołów z magazynu.

Cyfrowa tablica godzinowa

Procedura Line Clearance w LINAK jest realizowana przy pomocy skanerów. Operator linii produkcyjnej skanuje kartony z podzespołami wydane dla każdego zamówienia i bezpośrednio na tej podstawie weryfikuje, czy wszystkie niezbędne elementy zostały dostarczone. Następnie Shop Floor Planner łączy te informacje z aktualnymi i historycznymi specyfikacjami zamówień, po czym oblicza, ile czasu zajmie przetworzenie zamówienia.

Innymi słowy - po kilkusekundowej weryfikacji operator wie, kiedy zamówienie będzie gotowe.

 

Wskaźniki wydajności są wyświetlane na cyfrowych tablicach godzinowych, które automatycznie tworzą plany produkcji i na bieżąco aktualizują raporty produkcyjne. Dane z inteligentnej linii produkcyjnej służą ponadto do szybkiej weryfikacji działania linii i w razie konieczności do rozwiązywania problemów.

Dowiedz się więcej

 

 

Zakładowa jednostka AGV

Pojazdy autonomiczne (AGV) wykonują wszystkie zaplanowanie czynności zgodnie z produkcyjną listą zadań. Opowiadają za dostarczanie na linię części oraz transport zapakowanych produktów do punktu dystrybucji.

Inteligentne jednostki AGV działają w oparciu o bieżący przekaz danych i stały się integralną częścią procesu produkcji. Nie tylko przyczyniają się do wzrostu bieżącej wydajności, ale i zdejmują z pracowników część obowiązków, dzięki czemu mogą się oni zająć innymi zadaniami.

LINAK AGV
 

Jakość

Jednolity standard jakości na całym świecie oparty na wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.