Skontaktuj się z Nami Tutaj
O LINAK – Jakość

Jakość


Ikona wartości „Jakość”

Kompetentny personel, najnowocześniejsza technologia i udoskonalone procesy produkcji są gwarancją jednolicie wysokiego standardu jakości na całym świecie. Poprawiamy jakość życia ludzi dostarczając klientom wysokiej jakości rozwiązania, które wspierają wizerunek ich marki.

 

 

Jakość to nie tylko wyrafinowany produkt
Standard jakości LINAK jest ściśle związany z koncentrowaniem się na potrzebach klienta. Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Relacje, jakie budujemy z klientami, dostawcami i nowymi pracownikami, jak również sposób, w jaki projektujemy, konstruujemy i produkujemy innowacyjne rozwiązania, są wyznacznikiem naszej jakości.

Aby móc oferować produkty i usługi najwyższej jakości, sięgamy po najlepszą technologię i zatrudniamy najlepszych pracowników, którym stwarzamy jak najlepsze możliwości dalszego rozwoju. Nasze produkty nieustannie poddajemy wnikliwym testom według najwyższych standardów i dopuszczamy tylko te procesy, które spełniają najsurowsze normy branżowe. 

 
 
'Klient, który otrzymuje od nas sprzęt wyposażony w siłowniki marki LINAK, wie, że dostaje produkt wysokiej jakości.'
Roy Inge Haugstad, kierownik działu badań i rozwoju w TKS AS / TKS Agri.
 
'Można mieć pełne do zaufanie do produktu, którego twórcom rzeczywiście na nim zależy.'
Dene Bennet, inżynier systemów elektrycznych w Econ Engineering Limited.
 
 
O LINAK – Testy w trybie 24/7

Testy w trybie 24-7
W LINAK nic nie jest kwestią przypadku ani zbiegu okoliczności. Programy badań, które tworzymy w oparciu o doświadczenia klientów i własne obserwacje, realizujemy w jednym z najbardziej zaawansowanych centrów testowych w branży. W ten sposób możemy mieć pewność, że nasze produkty spełniają wymagania dotyczące specyfiki różnych środowisk oraz niezawodności w całym okresie eksploatacji.
Dowiedz się więcej...

 
O Linak - Pierwszy siłownik

Siłownik LINAK® – partnerstwo na lata
Bent Jensen stworzył pierwsze siłowniki pod koniec lat 70., czyli ponad 40 lat temu. Pierwsze opatentowane rozwiązania na bazie siłowników trafiły na rynek w Danii już na początku lat 80. Niektóre z nich są w pełni sprawne do dziś.
Dowiedz się więcej...

 
Robot na wyposażeniu zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Rozwiązania cyfrowe zapewniają większy komfort i poprawiają jakość produktów
W LINAK w coraz większym zakresie automatyzujemy procesy produkcyjne. Wprowadzenie cyfrowych narzędzi i zautomatyzowanych systemów pozwala wykorzystać możliwości inteligentnej produkcji, która zapewnia najwyższe standardy jakości i wydajności.
Dowiedz się więcej...

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt