Skontaktuj się z Nami Tutaj
O LINAK – Innowacyjność

Innowacyjność


Ikona wartości „Innowacyjność”

Innowacje to nasza specjalność. Jesteśmy ciekawi nowatorskich wyzwań i gotowi do wprowadzania ich w życie. Poprawiamy jakość życia ludzi przekształcając koncepcje w rozwiązania nowej generacji.

 

 

Innowacyjność wprowadza w życie wielkie koncepcje
Początek firmie LINAK dał rewolucyjny pomysł, jakim było skonstruowanie siłownika elektrycznego. Kolejne dziesięciolecia przyniosły nowe, innowacyjne produkty i kompletne systemy, których nie sposób zliczyć.

Cała organizacja LINAK opiera się na pragnieniu przekuwania nowych pomysłów w innowacyjne produkty i rozwiązania. Hołdujemy kulturze, która zachęca każdego do tworzenia nowych wizji, śledzenia trendów i badania potrzeb rynku. 

Dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym specjalistom pracującym z nami w różnych częściach świata,  mamy najlepszą z możliwych bazę do tworzenia wartościowych rozwiązań i produktów, które zapewniają naszym klientom większą wartość ich oferty.  

Temu właśnie zawdzięczamy możliwość poprawiania jakości życia klientów i użytkowników na całym świecie.

Wie o tym każdy pracownik LINAK i każdy z nas czuje się za to odpowiedzialny. 

 
 
'Wierzę, że niedługo będziemy mogli świętować 25-lecie współpracy z firmą LINAK. Wszystko na to wskazuje, ponieważ LINAK zawsze dostarcza nam produkty wysokiej jakości, ma innowacyjne podejście i podąża za trendami rynkowymi.'
Lars Philip Knudsen, prezes zarządu, Able Nordic A/S
 
John H. Frost, wiceprezes wykonawczy, LINAK A/S

'Znakomite pomysły, które otwierają drogę do udanych produktów, rzadko są dziełem jednej osoby lub jednego działu. Sukces najczęściej jest wypadkową nowych technologii, które pozwalają opracowywać rozwiązania zwiększające wartość oferty naszych klientów lub umiejętności identyfikowania niezrealizowanych potrzeb rynkowych połączonej z innowacjami technologicznymi. Prawdziwe innowacje to efekt pracy zespołu - tutaj każdy ma swój wkład.'

John H. Frost, wiceprezes wykonawczy, LINAK A/S
 
Peter Gravesen, główny kierownik projektu w dziale badań i rozwoju, LINAK A/S

'Staramy się, aby proces wdrażania nowych technologii miał jak najszerszy zakres. Często zapraszamy do współpracy osoby z różnych części organizacji, osoby o szczególnych kompetencjach, z oryginalnym podejściem, czasem też niezależnych ekspertów. Dzięki temu zyskujemy pewność, że działamy w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i że nie przeoczyliśmy istotnych szczegółów. W ten sposób wszyscy uczymy się czegoś nowego, a nasi klienci mogą być pewni, że dzięki współpracy z LINAK zbudują przewagę rynkową.'

Peter Gravesen, główny kierownik projektu w dziale badań i rozwoju, LINAK A/S
 
 
O LINAK - Gen innowacyjności

Gen innowacyjności
Organizacja LINAK została zbudowana na innowacji. Od rozwoju produktu po wyjątkowe procesy zaopatrzeniowe i logistyczne, nieustannie analizujemy i doskonalimy własne sposoby działania – często wspólnie z klientami. Każdy nasz pracownik ma potencjał do rozwoju innowacyjności.
Dowiedz się więcej...

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt