Skontaktuj się z Nami Tutaj
Globalna Obecność i Lokalne Wsparcie

Globalna Obecność & Lokalne Wsparcie


Ikona wartości „Globalna Obecność i Lokalne Wsparcie”

Od globalnej obecności po świadomość lokalnych potrzeb. Oferując pełen zakres usług na całym świecie, jesteśmy zawsze blisko klienta. Poprawiamy jakość życia ludzi towarzysząc im na co dzień i rozumiejąc ich rynek, kulturę i język.

 

 

Zapewniamy lokalne wsparcie – na każdym kroku
Chcemy być blisko naszych klientów. Nasza organizacja oferuje klientom wsparcie za pośrednictwem ponad 30 biur sprzedaży na całym świecie. „Bycie blisko” oznacza nie tylko fizyczną obecność lub biuro w danym kraju.

Jesteśmy zwolennikami budowania z klientami silnych relacji, które opierają się na osobistym zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu. Aby być rzeczywiście globalną firmą, musimy poznać lokalną kulturę i język lokalnej społeczności. Wiedza i znajomość specyfiki lokalnego  rynku  są niezbędne do pełnego zrozumienia potrzeb odbiorców naszych produktów i usług. 

Do tego potrzebni są ludzie. Odpowiedni ludzie. Kierownicy ds. kluczowych klientów, personel techniczny i oddani pracownicy działów obsługi  w oddziałach rozlokowanych na całym świecie, zawsze gotowi do udzielenia pomocy i konsultacji, pracują nad tym, aby zaoferować klientowi najlepsze z możliwych rozwiązań. A gdy trafi już ono na rynek, zapewniamy naszym partnerom i ich klientom dalsze wsparcie, tworząc optymalne warunki dla ich sukcesu.

Być może nasze produkty już zyskały miano świetnych, ale nasi ludzie są jeszcze lepsi.

 
 
 
Duńska kolekcja

Fundament silnych wartości
Funkcjonowanie firmy LINAK opiera się na silnych wartościach. Zaufanie i uczciwość idą w parze z szacunkiem dla każdego człowieka, każdej kultury i każdego partnera, z którym współpracujemy.
Dowiedz się więcej..

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt