Skontaktuj się z Nami Tutaj
Globalna Obecność i Lokalne Wsparcie

Globalna Obecność & Lokalne Wsparcie


Od globalnej obecności po świadomość lokalnych potrzeb. Oferując pełen zakres usług na całym świecie, jesteśmy zawsze blisko klienta. Poprawiamy jakość życia ludzi towarzysząc im na co dzień i rozumiejąc ich rynek, kulturę i język.

Ikona wartości „Globalna Obecność i Lokalne Wsparcie”
 

 

Zapewniamy lokalne wsparcie – na każdym kroku
Chcemy być blisko naszych klientów. Nasza organizacja oferuje klientom wsparcie za pośrednictwem ponad 30 biur sprzedaży na całym świecie. „Bycie blisko” oznacza nie tylko fizyczną obecność lub biuro w danym kraju.

Jesteśmy zwolennikami budowania z klientami silnych relacji, które opierają się na osobistym zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu. Aby być rzeczywiście globalną firmą, musimy poznać lokalną kulturę i język lokalnej społeczności. Wiedza i znajomość specyfiki lokalnego  rynku  są niezbędne do pełnego zrozumienia potrzeb odbiorców naszych produktów i usług. 

Do tego potrzebni są ludzie. Odpowiedni ludzie. Kierownicy ds. kluczowych klientów, personel techniczny i oddani pracownicy działów obsługi  w oddziałach rozlokowanych na całym świecie, zawsze gotowi do udzielenia pomocy i konsultacji, pracują nad tym, aby zaoferować klientowi najlepsze z możliwych rozwiązań. A gdy trafi już ono na rynek, zapewniamy naszym partnerom i ich klientom dalsze wsparcie, tworząc optymalne warunki dla ich sukcesu.

Być może nasze produkty już zyskały miano świetnych, ale nasi ludzie są jeszcze lepsi.

 
 
Per Rosenberg Andersen, dyrektor handlowy i wiceprezes wykonawczy LINAK A/S

'Chicago, Sztokholm, Mediolan, Tokio, Seul, Sao Paolo czy Istambuł – najważniejsze jest, by być blisko klienta, bez względu na to, gdzie się znajduje. Prawda jest taka, że bez klientów żadna firma nie istnieje.'

Per Rosenberg Andersen, dyrektor handlowy i wiceprezes wykonawczy LINAK A/S
 
 
Duńska kolekcja

Fundament silnych wartości
Funkcjonowanie firmy LINAK opiera się na silnych wartościach. Zaufanie i uczciwość idą w parze z szacunkiem dla każdego człowieka, każdej kultury i każdego partnera, z którym współpracujemy.
Dowiedz się więcej..

 

Poprawiamy jakość Twojego życia

Nasze rozwiązania wprowadzają ruch do każdej przestrzeni życia. Sprawdź, jak „Poprawiamy jakość Twojego życia”

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.