Skontaktuj się z Nami Tutaj

Wirtualny salon wystawowy LINAK z nagrodą Red Dot Design Award

Firma LINAK® i biuro projektowania cyfrowego Cadpeople są współtwórcami salonu wystawowego w technologii rzeczywistości wirtualnej, który został wyróżniony nagrodą Red Dot Award w kategorii „Brands & Communication Design” (Projektowanie komunikacji) w zakresie „Digital Solutions” (Rozwiązania cyfrowe).

Red Dot Design Award to jeden z największych na świecie konkursów wzornictwa o ponad 60-letniej tradycji. Każdego roku kapituła konkursu Red Dot nagradza najwybitniejsze osiągnięcia wzornicze, oceniając projekty za ich innowacyjność, funkcjonalność i estetykę. Biuro projektowe Cadpeople i firma LINAK są bardzo dumni z tej nagrody, która docenia zarówno koncepcję, jak i wykonanie projektu - a także ze wspólnej pracy nad jego realizacją.

Zdjęcie strefy recepcji wirtualnego salonu wystawowego LINAK - przestrzeni online do prezentacji siłowników liniowych w technologii 3D.

 
 
 

Kolaż szkiców przedstawiających wstępne koncepcje, z których powstał interaktywny salon wystawowy LINAK.

Cichy bohater pierwszego planu

Firma LINAK stanęła przed wyzwaniem zaprezentowania swoich niezastąpionych i zarazem często niewidocznych produktów. Chociaż siłowniki elektryczne odgrywają kluczową rolę we wprowadzaniu ruchu i poprawie funkcjonalności w różnych zastosowaniach, przyczyniając się w ten sposób do poprawy jakości życia ludzi, ostatecznie często pozostają niewidoczne dla oka.

Głównym zamierzeniem projektu było stworzenie innowacyjnego rozwiązania w atrakcyjnej wizualnie oprawie, które pozwoliłoby ukazać nie tylko szerszy kontekst zastosowania siłowników elektrycznych LINAK i ich rolę, ale także rzeczywistą wartość, jaką oferują klientom te często niewidoczne w urządzeniach nadrzędnych produkty.

 

Nagrodzony wirtualny salon wystawowy pozwala opowiedzieć wszystko o produktach LINAK poprzez zwizualizowanie ich w różnych zastosowaniach z wykorzystaniem modeli trójwymiarowych.

Kurt Deutschbein, konsultant ds. marketingu, LINAK A/S.

Chcieliśmy nie tylko stworzyć przestrzeń do prezentacji naszych rozwiązań, ale jednocześnie wejść w interakcję z klientami i pokazać nasze systemowe podejście do produktów, które mogą pomóc klientom w projektowaniu i budowaniu lepszych zastosowań.

Kurt Deutschbein, konsultant ds. marketingu, LINAK A/S.
 

W interaktywnym salonie wystawowym produkty zajmują centralne miejsce jako niepisani bohaterowie, ukazując swoją funkcjonalność, elastyczność i wartość dla klienta.

 
 

Siła partnerskiej współpracy

Również biuro Cadpeople jest zadowolone z wyróżnienia w uznawanym na całym świecie konkursie wzorniczym Red Dot Design. Nowy salon wystawowy to kolejny krok wzmacniający pozycję firmy LINAK jako lidera w dziedzinie innowacji i podkreślający jej zaangażowanie w poprawę jakości życia ludzi poprzez ruch. Daje poczucie dobrze wykonanej pracy i stanowi świadectwo udanej współpracy w kreatywnym zespole.

Thomas Juel, CSO i partner w Cadpeople.

Cieszymy się, że możemy dodać coś od siebie do historii naszych klientów i poprzez nasze rozwiązania wspierać ich produkty w całym łańcuchu wartości.

Thomas Juel, CSO i partner, Cadpeople.

Rozejrzyj się

Odwiedź wirtualny salon wystawowy LINAK i zobacz na własne oczy, jak projekt biura Cadpeople przekształcił niewidoczne dla oka produkty w pierwszoplanowych bohaterów.

Zdjęcie przedstawiające łóżko szpitalne do intensywnej terapii z siłownikami LINAK zapewniającymi płynny ruch, prezentowane w wirtualnym salonie wystawowym LINAK - przesuń, aby zobaczyć łóżko na OIT.
Zbliżenie łóżka na oddziale intensywnej terapii z zaawansowanym napędem na bazie siłowników LINAK w wirtualnym salonie wystawowym LINAK - przesuń, aby zobaczyć konfigurację łóżka.
Przesuń w lewo, aby zobaczyć więcej

Czym jest nagroda Red Dot Award?

Nagroda Red Dot Award: Product Design przyznawana jest od 1955 r. Od tego czasu co roku wybierane są najlepsze produkty. W oparciu o zasadę „poszukiwania dobrego wzornictwa i innowacji”, międzynarodowe jury ocenia produkty indywidualnie w ich oryginalnej wersji. W roku 2023 produkty zgłoszone z 60 krajów były oceniane w 51 kategoriach konkursowych przez jury złożone z 43 ekspertów.

 
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt