Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 9 maja 2023

Panele biurkowe DPI LINAK — więcej niż można by się spodziewać na pierwszy rzut oka

Zoptymalizowana konstrukcja, intuicyjna obsługa i wbudowany czujnik antykolizyjny — wszystko to oferowane przez jeden panel biurkowy. Panele biurkowe DPI LINAK przeznaczone dla biurek do pracy stojąco-siedzącej wyznaczają nowy poziom innowacyjności i ochrony.

 

Zoptymalizowana stylistyka

Nowe panele biurkowe DPI zostały zaprojektowane zgodnie ze współczesnym podejściem projektowym, aby urozmaicić wzornictwo każdego biurka do pracy stojąco-siedzącej. Panel DPI oferowany jest w dwóch wariantach: podstawowej z możliwością podnoszenia i opuszczania oraz zaawansowanej z wyświetlaczem, co daje projektantom i producentom swobodę dopasowania go do biurek do pracy stojąco-siedzącej.

Niestrudzenie pracowaliśmy nad znalezieniem właściwej równowagi pomiędzy doskonałością formy a funkcjonalnością, aby stworzyć współczesny projekt, który zaspokoi potrzeby naszych klientów w zakresie ulepszenia konstrukcji biurek i poprawy ich użyteczności. Uważamy, że nasze nowe panele biurkowe DPI doskonale spełniają oczekiwania użytkowników.

Panel biurkowy DPI1C LINAK z intuicyjnym wyświetlaczem obsługiwanym poprzez delikatne odchylanie pilota — elegancki montaż na blacie biurka do pracy stojąco-siedzącej.
 

Dzięki smukłej konstrukcji i gładkim krawędziom nowe panele biurkowe DPI będą pasowały do każdego współczesnego biurka do pracy stojąco-siedzącej, a ich minimalistyczna elegancja bez trudu stawi czoła próbie czasu. Oprócz atrakcyjnego wzornictwa użytkownicy końcowi zyskują również ergonomię kształtów.

 

Wbudowany czujnik antykolizyjny

Najbardziej istotną cechą serii DPI jest tak naprawdę to, czego nie widać: Wbudowany czujnik antykolizyjny znajdujący się wewnątrz panelu biurkowego DPI zapewnia całkowicie nową i inteligentną metodę ochrony biurka.

Wykrywa on nawet najmniejsze odchylenie blatu — niezależnie od tego, czy blat jest akurat podnoszony, czy opuszczany. Po wykryciu odchylenia blat zatrzymuje się i dokonuje regulacji w przeciwnym kierunku, co ogranicza ryzyko kolizji i zapobiega uszkodzeniom biurka oraz innych elementów.

Dzięki zamontowaniu w panelu biurkowym DPI czujnika antykolizyjnego, nie tylko zdjęliśmy z barków klienta konieczność podłączania zewnętrznego czujnika antykolizyjnego, ale także usprawniliśmy zarządzanie przewodami oraz logistykę, dzięki mniejszej liczbie części.

DPI1K i DPI1C firmy LINAK: panele biurkowe z wbudowanym czujnikiem antykolizyjnym — chronią biurko do pracy stojąco-siedzącej
 
 

Intuicyjna obsługa przez użytkownika biurka

Nowatorskie łopatki zastosowane w panelach biurkowych DPI wymagają jedynie lekkiego odchylenia w górę lub w dół, aby wprawić biurko w ruch. Zmiana pozycji z siedzącej na stojącą (lub odwrotnie) jest nie tylko łatwa i intuicyjna, ale też nie wymaga odrywania wzroku od ekranu.

Aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji, wybierz panel DPI z wyświetlaczem. Pobierz bezpłatną aplikację Desk Connect™, sparuj ją z panelem DPl i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji, aby skonfigurować takie funkcje, jak preferowane pozycje siedzące i stojące, ruch automatyczny i wiele innych.

Panel DPI zapewnia kompatybilność ze wszystkimi systemami LINAK DESKLINE® obsługiwanymi za pomocą skrzynki kontrolnej CBD6S i/lub systemami DL IC. Wszystko działa zaraz po podłączeniu!

Panel biurkowy DPI1C LINAK odznacza się zoptymalizowaną konstrukcją i prostym wzornictwem oraz zapewnia możliwość korzystania z powiązanej z nim aplikacji Desk Connect™.
 

Dowiedz się więcej na temat naszej bogatej oferty paneli biurkowych do biurek do pracy stojąco-siedzącej oraz elektrycznych kolumn podnoszących do biurek i stanowisk roboczych z regulacją wysokości.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt