Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 23 września 2022

Nowy Selektor Produktów LINAK: Twój skrót do właściwego siłownika

Wprowadzając Selektor produktów LINAK®, ułatwiliśmy Ci dobór odpowiedniego siłownika do Twojego projektu. Teraz za pomocą kilku kliknięć można określić najbardziej odpowiednie opcje dla każdego zastosowania przemysłowego.

W fazie rozwoju projektu znalezienie odpowiednich komponentów może być czasochłonne. To nowe narzędzie cyfrowe ułatwia znalezienie i wybór opcji online, a także znacznie udoskonala proces wyboru produktów i pomaga w dokonywaniu odpowiednich wyborów.

Funkcje wyszukiwania z natychmiastowymi dynamicznymi wynikami

Obecnie, często spędzamy wiele cennych godzin online, analizując zalety i wady różnych rozwiązań oraz sprawdzając specyfikacje techniczne, aby znaleźć optymalny siłownik do konkretnego projektu. Aby uprościć ten proces, stworzyliśmy łatwe w użyciu narzędzie, które przyspiesza proces selekcji. Oprócz oferowania kryteriów wyszukiwania opartych na obciążeniu, prędkości i skoku, których wymaga Twoja aplikacja, możliwe jest również określenie wymaganego stopnia ochrony IP, napięcia i interfejsu. Selektor jest dynamiczny, co oznacza, że po dostosowaniu parametrów, wyniki wyszukiwania są natychmiast aktualizowane. Na tym etapie można zagłębić się w wyniki, przeglądać arkusze danych i podręczniki, a nawet tworzyć obrazy 3D wybranego siłownika. Pierwsza wersja Selektora Produktów obejmie szereg siłowników przemysłowych, a narzędzie zostanie wkrótce rozszerzone na inne produkty i segmenty.

Wypróbuj Selektor Produktów lub skontaktuj się z lokalnym biurem LINAK, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt