Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 1 grudnia 2020

Najlepsza naszym zdaniem wiadomość dla konstruktorów podnośników pacjenta

Systemy LIFT nowej generacji od LINAK ustanawiają nowy standard wydajności. Całkowicie przeprojektowane pod kątem prostoty i wygody obsługi, łączą wyjątkową funkcjonalność z nowoczesnym wzornictwem. Produkty serii LIFT pozwalają zachować przejrzystość, spójność i estetyczny wygląd całej konstrukcji.

LINAK LIFT50™ - Pielęgniarka

Nowe rozwiązanie LIFT™ – na miarę projektów nowej generacji.

System na miarę podnośników pacjenta nowej generacji

Dobry projekt to nie tylko ładny wygląd. Dobry projekt to taki, który sprawia, że produkty są łatwe w utrzymaniu, czytelne w obsłudze i proste w użytkowaniu. Taki, który uwzględnia rzeczywiste potrzeby użytkownika. Taki, jak seria LIFT™. Zaprojektowana, by spełniać potrzeby opiekunów pacjenta.

Prostota i funkcjonalność

Dzięki ergonomicznej konstrukcji wykonywanie codziennych czynności jest mniej obciążające dla personelu pod względem wysiłku fizycznego i stresu. Nowoczesna stylistyka oraz praktyczne i proste w obsłudze interfejsy sprawiają, że z rozwiązaniami nowej serii LIFT™ życie po prostu staje się łatwiejsze.

Ochrona i bezpieczeństwo

Utrzymanie higieny odgrywa zasadniczą rolę w ograniczaniu ryzyka zakażenia. Szpitale i placówki opieki szukają rozwiązań, które im w tym pomogą. Wprowadzenie do konstrukcji podnośnika pacjenta rozwiązań odpornych na działanie wody pozwoli producentom sprzętu wspólnie z użytkownikami przeciwdziałać zakażeniom bakteryjnym. Rozwiązania z serii LIFT™ odznaczają się stopniem ochrony IPX6, który zapewnia podnośnikom odporność na działanie bardzo silnych strumieni wody, kierowanych na nie z dowolnej strony.

LINAK LIFT50™
 

Większa prędkość i wyższa wydajność

W wypełnionym harmonogramie dnia pracy, czas personelu medycznego jest na wagę złota. Dobrze jest móc go przeznaczyć na opiekę nad pacjentem zamiast na regulowanie podnośnika. Dlatego doposażyliśmy nasze systemy w funkcję podbicia prędkości, która pozwala szybciej wykonać czynności techniczne bez konieczności kompromisu w kwestii bezpieczeństwa.

Gotowość na nowe standardy komunikacji

Moduł zdalnego programowania został zaprojektowany pod kątem sprzętu nowej generacji. Protokół SoftCon2™ umożliwia klientowi połączenie się na odległość z technikiem LINAK®, który w czasie rzeczywistym może korygować ustawienia i spersonalizować oprogramowanie klienta, a klient może zobaczyć i przetestować zmiany w swojej pracowni lub laboratorium. Dodając do tego opcję bezprzewodowej obsługi i rozwojową technologię Bluetooth® do wymiany danych i obsługi serwisowej, można wykonać kolejny w kierunku cyfrowej rzeczywistości.

Zdolność do wyprzedzania trendów

W dynamicznie zmieniającym się świecie warto zawsze być o krok przed innymi. Będąc liderem w obszarze systemów siłowników i ich największym producentem, firma LINAK dysponuje obszerną wiedzą specjalistyczną i zdobywanym na przestrzeni dekad doświadczeniem w obszarze innowacji. Nasze rozwiązania tworzą nową wartość i zapewniają klientom gotowość do podjęcia przyszłych wyzwań. Funkcjonalne i przełomowe systemy pozwalają budować przewagę pod względem wydajności, niezawodności i komfortu użytkowania. Ten krok możesz zrobić z LINAK.

LINAK LIFT50™ - Pielęgniarka

LINAK.PL/LIFT

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt