Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 2 listopada 2020

Aplikacja Desk Control™ jest teraz dostępna na komputer z systemem Windows

Wielu użytkowników na całym świecie korzysta już z obszernych statystyk i opcji personalizacji dostępnych w aplikacjach LINAK na systemy iOS i Android do sterowania biurkiem. Teraz ta popularna aplikacja jest dostępna również w wersji na komputery z systemem Windows 10.

Pobierz aplikację Desk Control™ na komputer z systemem Windows

Rozwiązania cyfrowe wszędzie stają się częścią codziennego życia. Funkcje regulacji wysokości biurek dla pracowników biurowych rozwijały się szybko w ciągu ostatnich kilku lat. Od podstawowych ruchów pulpitu w górę i w dół, sterowanie biurkiem jest teraz integralną częścią codziennego życia zawodowego, zapewniając również przypomnienia, kiedy należy zmienić pozycję — usiąść, wstać — lub wysyłając informacje dotyczące spalonych kalorii lub całkowitego czasu spędzonego w pozycji stojącej w danym dniu.

Do tej pory wszystko to było dostępne wyłącznie dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem iOS lub Android. Ale dziś rozszerzamy grupę użytkowników!

Pobierz pełną aplikację Desk Control™ na komputer z systemem Windows
 

Aplikacja Desk Control™ na komputery osobiste

Wszyscy użytkownicy biurek wyposażonych w jeden z paneli biurkowych LINAK®,  DPG1M, DPG1B lub DPG1C są zachwyceni. Dzięki aplikacji Desk Control™ w wersji dla Windows 10 można teraz zaoferować pełne doświadczenie także użytkownikom komputerów osobistych. Przyjazne przypomnienia, spersonalizowane ustawienia i rozbudowane statystyki — dostępne są wszystkie te funkcje.

Rodzina LINAK DPG

Pomoc w zakresie poprawy zdrowia pracowników biurowych

Pobierając aplikację Desk Control, użytkownicy biurek zbliżają się o krok do zmiany długotrwałych i niezdrowych nawyków towarzyszących pracy biurowej. Przyjazne przypomnienia zachęcają do częstej zmiany pozycji, a rozbudowane statystyki natychmiast pokazują stan realizacji zaleceń i codzienne osiągnięcia — wszystko po to, aby pomóc użytkownikom stworzyć zdrowe nawyki podczas dnia pracy.

Najbardziej zaangażowanym użytkownikom aplikacja umożliwia wybór pomiędzy trzema rozwiązaniami dotyczącymi zmian pozycji z siedzącej na stojącą, pozwalając każdemu użytkownikowi śledzić jego postępy na ekranie komputera.

Dowiedz się więcej o aplikacji  LINAK® Desk Control™i poznaj  cyfrowe rozwiązania, które podnoszą wartość biurowych stanowisk pracy , zaglądając na stronę Trendy & technologie lub kontaktując się z lokalnym biurem LINAK.

 

Pobierz aplikację ze sklepów:

Pobierz aplikację Desk Control na system Windows 10.
Ikona pobierania na system Windows

Pobierz aplikację Desk Control na system iOS.
Apple Store

Pobierz aplikację Desk Control na system Android.
Google Play
 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt