Wiadomości 6 lipca 2020

Sterowanie głosem do łóżek wypoczynkowych rozszerza zakres możliwości wykorzystania funkcji Smart Home

Dzięki funkcji pełnego sterowania głosowego regulowanymi łóżkami wypoczynkowymi, LINAK pomaga producentom łóżek wkroczyć w przyszłość automatyki domowej. Zawiera ona wszystko, co niezbędne i jest zaprojektowana tak, aby była łatwa do skonfigurowania dla producenta i użytkownika łóżka.

Automatyka domowa i sterowanie głosem to dwa kluczowe elementy prawdopodobnie najszybciej rozwijającego się obecnie trendu, obejmującego domy typu Smart Home. Wszystko, od ogrzewania i wentylacji po oświetlenie, zamykanie drzwi czy włączanie muzyki, może być sterowane głosem, a liderzy rynku, tacy jak Google i Amazon, stale rozwijają to zagadnienie. Oczywiście LINAK® wspiera nowatorskie rozwiązania.

Sterowanie głosowe dotyczące produktów w domach prywatnych staje się nowym standardem. Jest to proste i potężne narzędzie, a użytkownicy nie muszą specjalnie koncentrować się na interakcji z produktami.

Jak włączyć łóżka wypoczynkowe do inteligentnego domu
Dlatego opracowaliśmy funkcję sterowania głosem w pakiecie typu „wszystko w jednym”, służącą do obsługi Twojego kolejnego projektu łóżka wypoczynkowego. Pakiet obejmuje moduł LINAK Wi-Fi, dostosowaną aplikację, rozwiązanie w chmurze oraz zestaw funkcji/działań (np. polecenia zależne od marki).

Chociaż można by pomyśleć, że jest to strasznie skomplikowane, to udało nam się uprościć konfigurację całego rozwiązania. Dzięki pakietowi „wszystko w jednym”, zawierającym moduł LINAK® Wi-Fi, konfigurację chmury, szereg gotowych do użycia funkcji/działań oraz dostosowaną aplikację, możesz dołączyć to rozwiązanie do swojego kolejnego projektu regulowanego łóżka. Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz zobaczyć nasze rozwiązanie na własne oczy, po prostu zapytaj — jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Sterowanie bez użycia rąk — wygodne i czyste
Tradycyjnie klamki drzwi i włączniki światła w domu są obsługiwane ręcznie. W inteligentnych domach jedno lub więcej takich działań jest sterowanych i regulowanych za pomocą głosu. Dzięki temu właściciele domów mogą włączać światło podczas gotowania lub włączać muzykę podczas sprzątania.

Dzięki rozwiązaniu LINAK - Sterowanie Głosowe wystarczy powiedzieć: „Dobranoc Alexa!”, aby łóżka zostały ustawione w pozycji do spania. Jest to komfort przeniesiony na wyższy poziom, a minimalizacja konieczności regularnego czyszczenia zwykłych pilotów i ekranów dotykowych sprawia, że doświadczenie to jest tylko lepsze.

Utrzymaj nowoczesny wizerunek swojej marki
Dostosowywana aplikacja dostępna w pakiecie pozwala, aby kolorystyka korporacyjna i logo były odzwierciedlone w interfejsie aplikacji — sprawiając, że wygląda on jak własny. Ta dopasowana do danej marki aplikacja podąża za produktem i automatycznie sprawia, że użytkownik kojarzy daną markę z jakością i nowymi technologiami.

Dzięki rozwiązaniu LINAK - Sterowanie Głosowe zabezpieczasz przyszłość swojego produktu i wspierasz swoją markę — a wszystko to, aby pomóc użytkownikom zmienić ich codzienną rutynę i poprawić ich jakość życia. Wygoda na życzenie.

Dołącz do kolejnej ery technologicznej
Wielu czołowych programistów IT mocno promuje sterowanie głosowe. Firmy, takie jak Microsoft, Apple i Sonos, ciężko pracują, aby dogonić Google i Amazon, które ugruntowały swoją pozycję jako pierwsze zajmujące się tym zagadnieniem na rynku.1. Na stworzenie najlepszego rozwiązania wydawane są miliardy dolarów, a użytkownicy wydają się być zadowoleni ze sterowania głosem w całej Ameryce, Europie i Azji.

Więcej informacji na temat sterowania głosem i inteligentnych domów można znaleźć w artykule „Nadchodzi czas inteligentnych sypialni”. Jeśli masz pytania dotyczące rozwiązania do sterowania głosem, jego integracji z systemem łóżka wypoczynkowego lub dostosowania aplikacji do swoich potrzeb, skontaktuj się z lokalnym biurem LINAK.

1 Już w styczniu 2019 roku firma Amazon twierdziła, że sprzedała ponad 100 milionów sztuk swojego rozwiązania „Amazon Echo”" w USA, a do końca 2020 roku Google szacuje, że na całym świecie rozprowadzi 500 milionów sztuk.

Pliki

Przedstawiamy obsługę głosową łóżek z regulacją położenia

Inteligentne głośniki można zastosować praktycznie w każdym miejscu – także w sypialni. Nasze rozwiązania w zakresie łączności pozwolą producentom łóżek przygotować się na nadchodzące zmiany technologiczne i przyczynią się do budowania świadomości marki, a użytkownikom ułatwią wykonywanie codziennych czynności. Zacznij zmieniać się z LINAK już dziś i pomóż klientom spełniać ich marzenia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.