Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 26 maja 2020

Wieloprzyciskowy pilot HB190 idealny do obsługi zaawansowanych napędów

W ofercie LINAK pojawił się zupełnie nowy pilot, który pozwoli maksymalnie uprościć obsługę złożonych schematów ruchu w zaawansowanym sprzęcie medycznym z regulacją położenia. Model HB190 jest wyposażony w 19 przycisków, 21 diod LED i szereg przydatnych funkcji. Wszystkie proste w nawigacji i obsłudze oraz łatwo dostępne.

HB190

Systemy regulacji położenia w zaawansowanych urządzeniach medycznych często bazują na układzie kilku siłowników rozbudowanym o dodatkowe funkcje. Schematy ruchu, na przykład, w stołach operacyjnych lub łóżkach szpitalnych bywają dość złożone, a poprawa samopoczucia pacjentów często zależy od możliwości szybkiej i precyzyjnej regulacji danej aplikacji.

Nowy pilot LINAK® HB190 zapewnia personelowi medycznemu szybki i logiczny dostęp do rozmaitych opcji regulacji oraz równocześnie oferuje wiele dodatkowych funkcji.

19 przycisków i 21 diodowych wskaźników
Model HB190 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu możliwości obsługi wszystkich dostępnych schematów ruchu przy minimum wysiłku ze strony użytkownika. 19 przycisków, 21 diod LED i intuicyjne ikony zapewniają użytkownikowi szybki dostęp i możliwość włączenia wybranej opcji. Skutecznie zwiększając zarówno komfort pacjenta, jak i wydajność pracy personelu. Pilot może zostać dostosowany do potrzeb konkretnej aplikacji.

Wyższy poziom bezpieczeństwa przy aplikacji
Na potrzeby urządzeń medycznych wyposażonych w rozwiązanie akumulatorowe oraz dla zapewnienia całkowitej sprawności urządzenia będącego w ruchu, pilot HB190 oferuje wskaźnik stanu naładowania akumulatora. Przypomina on personelowi o konieczności wymiany lub naładowania akumulatora przed rozpoczęciem zmiany położenia pacjenta. Pozwala ponadto uniknąć ryzyka potknięcia się personelu o kable zasilające i zapewnić ciągłość sprawności sprzętu na maksymalnym poziomie.

Pilot gotowy na przyszłość
Prawidłowa higiena pozostaje kwestią priorytetową w opiece medycznej. Z tego powodu wiele produktów LINAK oferuje standard szczelności IPX6 Washable DURA™, który gwarantuje możliwość wielokrotnego mycia maszynowego sprzętu przy użyciu gorącej wody i silnych detergentów. Należy do nich również nowy pilot HB190, który współpracuje ze wszystkimi zmywalnymi systemami LINAK OpenBus™. Został on dodatkowo wyposażony w wymienny kabel i zamek magnetyczny, który pozwala personelowi włączyć funkcje zwykle zablokowane dla ochrony przed niezamierzonym ruchem. W rzeczywistości jest to niezwykle nowoczesny pilot, zaprojektowany i wykonany z myślą o wielu latach eksploatacji.

Aby dowiedzieć się więcej na temat pilota HB190 i licznych korzyści związanych z wykorzystaniem systemów na bazie siłowników z technologią OpenBus™, zachęcamy do kontaktowania się z lokalnym oddziałem firmy LINAK.  

 
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt