Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 20 marca 2020

CO53 oferuje dodatkowy port komunikacyjny do obsługi sprzętu medycznego

LINAK® wprowadza na rynek pięciokanałową skrzynkę kontrolną z dwoma portami komunikacyjnymi w standardzie OpenBus™. Dzięki temu klienci mogą teraz dodać do swojego sprzętu jeszcze jedną funkcję/dodatkowe akcesorium bez konieczności wprowadzania modułowej skrzynki przyłączeniowej (MJB).

CO53 oferuje dodatkowy port komunikacyjny do obsługi sprzętu medycznego

W miarę jak systemy do obsługi łóżek medycznych zmierzają w stronę coraz bardziej inteligentnych technologii, możliwe staje się łączenie coraz większej liczby funkcji poprawiających komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niektóre rozwiązania, dzięki zastosowaniu technologii OpenBus™, są w pełni cyfrowe i oferują dostęp do bogatego pakietu opcji, które zapewniają jeszcze większą wartość dodaną. Niemniej są systemy, które potrzebują jedynie kilku z wielu opcji. W takim przypadku wymagane są produkty o większej wartości adaptacyjnej.

Skrzynka kontrolna CO53 czerpie z obu światów
Posiadając pięć w pełni funkcjonalnych kanałów, skrzynka kontrolna CO53 sprawdzi się w zastosowaniach, gdzie zachodzi potrzeba wprowadzenia ruchu do kilku elementów konstrukcji. Aby zapewnić producentom możliwość wyposażenia ich sprzętu w dodatkowe funkcje, dodane zostały dwa porty komunikacyjne OpenBus™. Dzięki temu rozwiązaniu można zastosować równocześnie dwa inteligentne piloty lub kombinację składającą się np. z pilota i panela obsługowego ACC lub ACO. Można również dodać oświetlenie pod łóżkiem lub inne z wielu akcesoriów LINAK®. Wybór jest kwestią indywidualnych preferencji i potrzeb.

Zyskaj kompleksowy napęd w połączeniu z ochroną przed niezamierzonym ruchem
Konfiguracje bazujące na technologii OpenBus™ pozwalają budować dopasowane do potrzeb schematy ruchu do zastosowań w łóżkach medycznych. Równocześnie, skrzynki kontrolne LINAK® OpenBus™ zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapobiegać wykonywaniu przez siłowniki niezamierzonego ruchu w systemie. Pozwala to zapewnić większe bezpieczeństwo w obrębie łóżka i jego bezpośrednim otoczeniu oraz poprawić komfort pacjenta, który z niego korzysta.

Kompaktowe rozmiary i doskonały system zarządzania kablami
Tak jak w przypadku wszystkich innych skrzynek kontrolnych LINAK®, skrzynka CO53 oferuje wiele różnych opcji montażu. Korzysta z tych samych wsporników i jest równie prosta w montażu, instalacji i obsłudze jak każda inna skrzynka kontrolna LINAK. Model CO53 jest dostępny z zasilaczem 190 W i może być zasilany prądem o napięciu 230 V. System organizacji kabli jest przy tym bardzo prosty i czytelny. Jak zawsze. 
Aby dowiedzieć się więcej na temat skrzynki kontrolnej CO53 lub technologii OpenBus™, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem LINAK®

 
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt