Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 16 września 2019

Nowa skrzynka kontrolna CA63 – najlepsze połączenie technologii analogowej z cyfrową

Z myślą o producentach oryginalnego sprzętu medycznego z bardziej zaawansowanymi funkcjami, takimi jak napęd równoległy, ochrona antykolizyjna i funkcja pamięci, w LINAK wprowadziliśmy do oferty skrzynkę kontrolną z obsługą w standardzie Bluetooth®.

Firma LINAK® wprowadziła zupełnie nową analogową skrzynkę kontrolną CA63 do szerokiej gamy zastosowań w sprzęcie medycznym z regulacją położenia. Ma ona dokładnie ten sam kształt i wymiary, co skrzynka kontrolna CO61 z technologią OpenBus™. Oferuje natomiast producentom inne możliwości niż skrzynki kontrolne z serii CO.

Większa swoboda projektowania
Skrzynka kontrolna CA63 stanie się oczywistym wyborem tych producentów, którzy chcą wprowadzić, na przykład, własnego pilota i/lub panel nożny do obsługi systemu siłowników. Wejście analogowe umożliwia w prosty sposób korzystanie z pilota obsługowego LINAK® – lub dowolnego pilota producenta – a mikroprocesor umożliwia sterowanie skrzynką CA63 na wiele różnych sposobów. Można wybrać proste, analogowe rozwiązanie z czterema kanałami lub – po dokonaniu kilku zmian w oprogramowaniu – wprowadzić bardziej zaawansowane funkcje obsługiwane tym samym pilotem. 

Bezprzewodowa technologia Bluetooth® – dużo nowych możliwości
Skrzynka kontrolna CA63 jest wyposażona w moduł do obsługi technologii Bluetooth. System LINAK możę być teraz obsługiwany za pomocą bezprzewodowego pilota lub panelu nożnego. Istnieje nawet możliwość równoczesnej obsługi równocześnie przy pomocy zarówno pilota przewodowego, jak i bezprzewodowego.

Dostęp do funkcji znanych i lubianych
Nowa analogowa skrzynka kontrolna ma te same zalety, jeśli chodzi o moc, bezpieczeństwo i odporność na mycie, co skrzynki z serii CO, np. CO61 i CO71. Jest wyposażona w ten sam zasilacz impulsowy 200 W SMPS, co CO61, i ma ten sam stopień ochrony IP, co produkty ze znakiem IPX6 Washable DURA™. Poza płynnym ruchem, który jest flagowym elementem naszych napędów, ta skrzynka spełnia również wszystkie standardy LINAK w zakresie prostej instalacji i łatwego montażu. W połączeniu ze skrzynką przyłączeniową zasilania PJ2, skrzynka kontrolna CA63 może obsługiwać łącznie do sześciu kanałów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat nowej analogowej skrzynki kontrolnej CA63 do nowoczesnego sprzętu medycznego, skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy LINAK®

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.