Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 20 sierpnia 2019

Nowa aplikacja Desk Control z naciskiem na statystyki użytkownika

Prosty kreator konfiguracji, automatyczne połączenie i bardziej zaawansowana integracja danych statystycznych. W aplikacji LINAK® Desk Control™ zostały wprowadzone znaczące zmiany, dzięki którym użytkownicy mogą teraz lepiej planować swoje zadania i bardziej aktywnie korzystać z opcji regulacji położenia biurka, co – w dłuższej perspektywie – przyczyni się do zmiany złych nawyków zawodowych na lepsze.

Aplikacje Desk Control

Biurko z regulacją wysokości nie jest zwykłym stanowiskiem do pracy, przy którym można siedzieć lub stać. Jego nieodłącznym atrybutem jest ruch. Niemniej badania pokazują, że wielu użytkowników nie wykorzystuje w pełni możliwości, jakie te biurka oferują. Pomimo najlepszych intencji, przejawiamy skłonność do zapominania o tym, jak ważny jest ruch w ciągu dnia.

Dlatego do wielu naszych paneli biurkowych i aplikacji Desk Control wprowadziliśmy funkcję przypomnienia. A najnowsza aktualizacja tej aplikacji oferuje użytkownikom wiele nowych udogodnień w tym zakresie. Oto najważniejsze z nich:

Wymierna nagroda motywuje bardziej
Jedną ze sztandarowych funkcji aplikacji LINAK Desk Control jest funkcja przypomnienia, która wysyła użytkownikowi motywujące powiadomienia. W nowej wersji aplikacji statystyki odgrywają znacznie większą rolę niż dotychczas. Dzięki temu funkcjonalność interfejsu użytkownika została znacznie poprawiona i teraz pozwala użytkownikowi w prosty sposób monitorować postępy w realizacji jego celów dobowych.

Badania naukowe prowadzone w obszarze zachowań ludzkich potwierdzają, że nawet niewielkie pozytywne wzmocnienie przynosi pożądany efekt. Dlatego właśnie powiadomienia wysyłane użytkownikowi w aplikacji Desk Control zawierają od czasu do czasu pochwały, które nagradzają jego osobiste osiągnięcia.

Łatwo dostępne i czytelne statystyki
Z przeprowadzonych badań i analiz wiemy, że wielu użytkowników preferuje możliwość regulacji wysokości biurka przy pomocy zamocowanego do biurka panelu obsługowego, takiego jak panel biurkowy DPG. Z kolei statystyki większość chętniej śledzi na swoim urządzeniu przenośnym.

Aby lepiej dostosować nasze rozwiązania do preferencji użytkowników, znacznie uprościliśmy sposób monitorowania postępów w realizacji ustalonych celów i odczyt liczby spalonych kalorii. W nowej wersji aplikacja śledzi postępy na bieżąco i rejestruje najważniejsze osiągnięcia.

Pozytywne powiadomienia motywujące, które czerpią informacje z zebranych danych i ustalonych celów, przypominają użytkownikowi o konieczności zmiany pozycji z siedzącej na stojącą i pomagają mu utrzymać motywację w trakcie całego dnia pracy.

Automatyczne połączenie aplikacji z biurkiem
Dodatkową funkcją w nowej wersji aplikacji jest funkcja pamięci telefonu, który został wcześniej sparowany z biurkiem. Dzięki temu, gdy użytkownik przyjdzie rano do pracy, aplikacja automatycznie nawiąże połączenie z biurkiem i pobierze dane logowania z dnia poprzedniego.

Integracja aplikacji Desk Control z panelem DPG
Aplikacja Desk Control stanowi doskonałe uzupełnienie biurka, zwłaszcza że oferuje wszystkie funkcje, które są dostępne w wyróżnionym nagrodą Red Dot Award intuicyjnym panelu biurkowym DPG1C ze zintegrowanym modułem Bluetooth ®. Parowanie panelu z aplikacją jest bardzo proste i umożliwia użytkownikowi zapisanie jego osobistych ustawień w pamięci telefonu. Zapisywanie położenia w aplikacji zainstalowanej na telefonie nigdy jeszcze nie było tak proste.

Aplikacja jest dostępna w wersjach na platformy iOS i Android. Pobierz bezpłatnie ze sklepu App Store lub Google Play.

Aby dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania, w tym aplikacji, LINAK Desk Control lub uzyskać więcej informacji na temat możliwości personalizacji, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt