Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 11 lipca 2019

Zajrzyj za kulisy technologii wrzecion i przekładni stosowanych w siłownikach

Wrzeciono – pozornie prosty element. Jednak w rzeczywistości stanowi ono trzon elektrycznego siłownika liniowego. To samo dotyczy przekładni siłowników. W LINAK® Actuator Academy™ znajdziesz więcej informacji na temat wrzecion i przekładni, które stosujemy w siłownikach przemysłowych. Pokażemy Ci również, dlaczego te elementy mają bezpośredni wpływ na wydajność, sprawność i długość okresu eksploatacji siłownika.

Nie sposób w pełni zrozumieć specyfiki nowoczesnych siłowników elektrycznych, jeżeli nie ma się wiedzy na temat wrzecion i przekładni. Informacje podstawowe znajdziesz w filmach poświęconych poszczególnym podzespołom siłownika, dzięki którym dowiesz się, czym odznacza się dobry siłownik przemysłowy. Zapraszamy do ich obejrzenia. Hunter Stephenson, nasz ekspert ds. siłowników, przybliża w nich wszystkie istotne szczegóły tej technologii.

Wrzeciona – trzon siłowników
Z tego filmu dowiesz się więcej na temat jakości wrzecion, skoku gwintu wrzeciona, samohamowności i wydajności siłowników.

Przekładnia – optymalne działanie
Interesuje Cię funkcjonalność i trwałość różnych rodzajów przekładni do siłowników liniowych do zastosowań w przemyśle? Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Nowa baza wiedzy na temat siłowników elektrycznych
Nowo otwarta Actuator Academy™ zapewnia dostęp do największych zasobów wiedzy na temat technologii elektrycznych siłowników liniowych.

Logo LINAK Actuator Academy

„Actuator Academy™ jest dla tych wszystkich, którzy interesują się technologią i chcą wiedzieć więcej na temat elektrycznych rozwiązań w zakresie ruchu,” mówi Morten Junker, dyrektor segmentu LINAK® TECHLINE®.

Witamy w LINAK Actuator Academy – bazie wiedzy o siłownikach przemysłowych. Wejdź i zobacz więcej filmów.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt