Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 9 lipca 2019

Jak zapewnić ergonomię w środowisku produkcyjnym

Głównym zadaniem specjalistycznej francuskiej firmy Neoditech stało się zapewnienie optymalnych rozwiązań w zakresie ergonomii dla pracowników warsztatów i zakładów produkcyjnych. LINAK® odgrywa w tym kluczową rolę, zapewniając niezbędny ruch.

Każdy, kto pracuje w sektorze produkcji przemysłowej, docenia optymalną ergonomię na swoim stanowisku pracy. Zdecydowanie zbyt wielu pracowników fabryk na całym świecie cierpi na schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, dlatego też w ostatnim dziesięcioleciu zwiększyło się zainteresowanie zapobieganiem tego typu problemom. Minimalizacja fizycznego obciążenia pracowników zakładów przemysłowych jest dobrym punktem wyjścia.

Francuski specjalista w dziedzinie ergonomicznych rozwiązań ruchowych, firma Neoditech, stara się oferować odpowiednie rozwiązania dla różnego rodzaju stanowisk pracy w produkcji przemysłowej. Dzięki zastosowaniu siłowników przemysłowych LINAK® firma opracowała na przykład wydajne ramię montażowe, które pozwala pracownikom klienta na płynne i jednostajne przenoszenie elementów o wadze do 200 kg. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak firma Neoditech pomaga swoim klientom, przeczytaj tutaj pełną historię ramienia montażowego ERGO360 ich produkcji.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.