Wiadomości 4 lipca 2019

Nowa platforma wymiany wiedzy na temat siłowników

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat elektrycznych siłowników liniowych? Interesuje Cię wyjątkowo złożona i zaawansowana technologia napędów przeznaczonych do zastosowań przemysłowych? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Nowo otwarta Actuator Academy™”zapewni Ci dostęp do największych zasobów edukacyjnych z zakresu rozwiązań siłownikowych.

Technologia siłowników jest teraz dostępna na wyciągnięcie ręki, warto więc wykorzystać tę możliwość, aby sprawdzić, czym odznacza się dobry napęd przemysłowy. Actuator Academy™ to nowa biblioteka filmów i informacji o podstawowych komponentach siłowników liniowych, które decydują o ich wydajności. Zachęcamy do korzystania z jej zasobów, aby zrozumieć inteligencję systemów sterowania siłownikami, poznać metody testowania siłowników przemysłowych i sprawdzić, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego rozwiązania z zastosowaniem napędu elektrycznego.

Świętujemy 40 lat przemysłowych rozwiązań w zakresie ruchu
Od 40 lat firma LINAK dostarcza siłowniki elektryczne do maszyn przemysłowych na całym świecie. Przez wszystkie te lata zgromadziliśmy obszerne zasoby wiedzy, a częścią z nich pragniemy się podzielić. Actuator Academy jest tego ukoronowaniem.

„Actuator Academy™ jest dla tych wszystkich, którzy interesują się technologią i chcą wiedzieć więcej na temat elektrycznych rozwiązań w zakresie ruchu,” mówi Morten Junker, dyrektor segmentu LINAK® TECHLINE®

„A także, w nie mniejszym stopniu, dla tych, którym wybór odpowiedniego siłownika elektrycznego sprawia pewną trudność. Informacje, które tu zebraliśmy, ułatwią wybór i przyspieszą podjęcie decyzji.”

Dzielenie się wiedzą, a tym samym podnoszenie poziomu świadomości w zakresie technologii siłowników, nie jest jedynym celem Actuator Academy™. Morten Junker ma nadzieję, że przedsięwzięcie to zainspiruje młodych inżynierów do wyznaczania coraz to wyższych standardów w dziedzinie napędów elektrycznych. 

Akademia to źródło niekończącej się wiedzy
W Actuator Academy można znaleźć wiele różnych materiałów na temat podzespołów siłownika, od hamulców i sprzęgieł po silniki prądu stałego i wrzeciona. Jednak Morten Junker zapowiada, że to dopiero początek drogi.

Logo LINAK Actuator Academy

„Dysponujemy bogatym zbiorem filmów i informacji na temat podstawowych komponentów nowoczesnego, elektrycznego siłownika liniowego. Z czasem będziemy dodawać kolejne materiały.
Mamy znacznie więcej do opowiedzenia,”
podsumowuje Morten Junker.

Witamy w LINAK® Actuator Academy – bazie wiedzy o siłownikach przemysłowych.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.