Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 25 czerwca 2019

LINAK wprowadza nową baterię BA16 i ulepsza BA19

Pojawił się nowy członek rodziny akumulatorów LINAK do regulowanego sprzętu medycznego. BA16 to zapasowa pojemność do akumulatora ołowiowo-kwasowego w zastosowaniach nieodpornych na mycie. Jednocześnie LINAK aktualizuje bieżącą wersję BA19.

Zestaw akumulatorowy BA19 i BA16

Aby zaoferować swoim klientom optymalne rozwiązanie dla sprzętu medycznego, firma LINAK wprowadza na rynek nowy akumulator ołowiowo-kwasowy BA16. Mimo że wygląda trochę inaczej, jest prawie bliźniakiem BA19, którego już zna wielu producentów łóżek szpitalnych i dla domów opieki.

Te same funkcje dla różnych wymagań
Pod wieloma względami bateria BA19 LINAK® wyznacza normę na rynku, jeśli chodzi o odporność na zmywanie. Jest ona przeznaczona do zastosowań, w których konieczne jest częste mycie maszynowe w wysokich temperaturach i silnych detergentach. Jednak surowa norma IPX6 Washable DURA™ nie zawsze jest konieczna.

Dlatego firma LINAK oferuje akumulator BA16. Ma on takie same funkcje jak BA19, ale jego stopień ochrony to „tylko” IPX6. Dlatego jest idealny do zastosowań, gdzie wymagane jest tylko przetarcie wilgotną szmatką.

Funkcje zwiększające bezpieczeństwo
BA16 ma także inteligentny diodowy wskaźnik naładowania. Dzięki temu skrzynka kontrolna systemu może monitorować baterię w dowolnym czasie i informować o poziomie naładowania.

BA16 wyposażona jest w funkcję sygnału dźwiękowego w razie niskiego napięcia. Minimalizuje to ryzyko pozostawienia aplikacji bez zasilania.

Aktualizacja portu komunikacyjnego zapewniająca pełną kompatybilność
Aby akumulatory były kompatybilne z poprzednimi wersjami, a ich właściciele mogli korzystać z inteligentnych rozwiązań, wymagana jest aktualizacja portu komunikacyjnego. Tak jak BA19, BA16 został zaprojektowany do zasilania systemów analogowych i OpenBus™, co odpowiada naszej koncepcji „jeden świat — jedna skrzynka”.

Aby dowiedzieć się więcej na temat BA16, BA19 lub aktualizacji portu komunikacyjnego, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt