Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 20 czerwca 2019

Nowy siłownik TWINDRIVE TD5 odznacza się siłą udźwigu do 7000 N

W miarę jak trendy w projektowaniu łóżek zmierzają w stronę grubszych i cięższych materacy, rośnie zapotrzebowanie na bardziej wydajne systemy siłownikowe do regulacji położenia elementów łóżka. Właśnie dlatego powstał nowy siłownik LINAK® TWINDRIVE TD5. Urządzenie zostało skonstruowane z myślą o łóżkach z materacem sprężynowym.

Nowy siłownik TWINDRIVE TD5 odznacza się siłą udźwigu do 7000 N

Wychodząc naprzeciw potrzebom producentów nowoczesnych łóżek z regulacją, firma LINAK wprowadza do swojej oferty nowy i bardzo mocny siłownik podwójny do łóżek wypoczynkowych. Siłownik TD5, bo o nim mowa, powiększa rodzinę siłowników LINAK® TWINDRIVE®, do której należy już m.in. siłownik TD4.

Model TD5 wpisuje się w wyraźny obecnie trend projektowania łóżek o mocniejszej konstrukcji. Współczesne łóżka są nie tylko bardziej wytrzymałe, ale także wyposażone w grubsze i cięższe materace. Wiąże się to z koniecznością zapewnienia większego udźwigu i to jest dokładnie to, czym odznacza się TD5 – siłą udźwigu wynoszącą do 7000 N po stronie zarówno pleców, jak i nóg.

Technologia większych możliwości
Siłowniki LINAK® TWINDRIVE® są dostępne z wieloma różnymi rozwiązaniami technologicznymi. Najbardziej oczywistym jest zastosowanie bezprzewodowego standardu Bluetooth®, dzięki któremu na etapie projektowania konstrukcji łóżka można pominąć piloty obsługowe ze sterowaniem przewodowym. Bezprzewodowa obsługa w technologii Bluetooth® umożliwia również użytkownikowi regulację położenia łóżka wypoczynkowego za pomocą smartfona. Wystarczy pobrać aplikację LINAK® Bed Control i sparować z nią siłownik TD5.

Uwadze niektórych użytkowników nie umknie wyjątkowo niski poziom zużycia energii w trybie gotowości. Model TD5 jest dostępny z technologią LINAK® ZERO™, dzięki której zapewnia zużycie energii na poziomie zaledwie 0,1 W, gdy łóżko nie jest w trybie regulacji.

Dwie wersje TD5: Standard i Advanced
Aby spełnić różne wymagania, jakie użytkownicy stawiają przed producentami łóżek wypoczynkowych, siłownik TD5 jest dostępny w dwóch wersjach: Standard i Advanced. Obie wersje oferują zestaw funkcji standardowych, takich jak technologia Bluetooth® i oświetlenie pod łóżkiem. Model TD5 Advanced oferuję dodatkowo funkcję pamięci, która umożliwia użytkownikowi zapisanie preferowanych ustawień położenia. Natomiast dysponując pilotem HC40 można tworzyć skróty szybkiej obsługi i korzystać ze spersonalizowanych ustawień.

Nowy siłownik TWINDRIVE TD5 odznacza się siłą udźwigu do 7000 N

Lekki i prosty w montażu
Piktogramy umieszczone na siłowniku TD5 pokazują krok po kroku, w jaki sposób zamontować siłownik do ramy łóżka – również w domu użytkownika. Parowanie systemu z pilotem lub smartfonem jest równie intuicyjne i pozwala użytkownikowi korzystać ze wszystkich funkcji łóżka tuż po jego złożeniu.

TD5, mimo że jest znacznie mocniejszy, nadal pozostaje zaskakująco lekki. Dzięki temu jest prosty w obsłudze dla użytkownika i tańszy w transporcie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat siłownika TD5 Standard lub TD5 Advanced, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK®.

 

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt