Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 11 kwietnia 2019

Siłowniki LINAK upraszczają konfigurację maszyn przemysłowych

Optymalizacja obsługi produktów w procesach przemysłowych może być skomplikowanym zadaniem. Nie zniechęciło to jednak francuskiego producenta, który stwierdził, że rozwiązania w zakresie elektrycznej regulacji ruchu mogą w znacznym stopniu wspomóc proces integracji.

Francuski przedsiębiorca Frederic Mazoyer założył firmę MZR w 2006 roku. Firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań z zakresu ruchu do maszyn przemysłowych, sięgając niekiedy po rozwiązania pneumatyczne i hydrauliczne. 

Gdy jednak Frederic Mazoyer odkrył siłowniki elektryczne ze zintegrowanym sterownikiem (IC) z oferty LINAK®, wiele uległo zmianie. Precyzyjne i wydajne napędy pozwoliły znacznie uprościć proces wprowadzania ruchu do maszyn przemysłowych oraz w wielu przypadkach poprawić funkcjonalność. 

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu na temat nowego podejścia firmy MZR do obsługi procesów przemysłowych i automatyzacji. Dzieki niemu firma zapewniła swoim klientom bardziej wydajne rozwiązania w zakresie ruchu, które z kolei są znacznie prostsze w integracji, instalacji i obsłudze.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.