Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 27 marca 2019

Możliwość adaptacji – integralny element foteli dentystycznych nowej generacji

Wykorzystanie rozwiązań na bazie siłowników o dużych możliwościach adaptacji, oferujących szybki i płynny ruch oraz dostęp do funkcji pamięci położenia z opcją personalizacji pozwoli personelowi klinik dentystycznych zachować wydajność pracy, a pacjentom zapewnić niezrównany komfort leczenia.

Adaptowalność – integralny element foteli dentystycznych nowej generacji

Na fotelu dentystycznym nigdy nie usiądzie dwóch dokładnie takich samych pacjentów. Do każdego lekarz stomatolog musi podejść indywidualnie. Istnieje jednak kilka sposobów na to, aby pomóc lekarzowi oferować każdemu pacjentowi z osobna optymalne warunki leczenia – jednym z nich jest fotel dentystyczny. Zapewnienie płynnej regulacji, komfortowych schematów ruchu i optymalnej pozycji leczenia w sposób szybki i skuteczny wymaga zastosowania najnowocześniejszej technologii.

Współpraca z doświadczonym partnerem w zakresie ruchu
Specjaliści z zakresu opieki stomatologicznej i nowoczesnego sprzętu medycznego bazują na rozmaitych źródłach informacji i producentach innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W przypadku zaawansowanych napędów opartych na zastosowaniu siłowników elektrycznych, marka LINAK jest na rynku od samego początku. Nie bez powodu wciąż jesteśmy liderem w tym segmencie. 

Nieustanna działalność badawcza i rozwojowa oraz ciągły postęp technologiczny pozwoliły nam wypracować wysoki standard rozwiązań w zakresie ruchu w oparciu o informacje od klientów świadczących profesjonalne usługi stomatologiczne. Poprzez aktywną współpracę z naszymi partnerami możemy wprowadzać zmiany na lepsze. Krótko mówiąc: chcemy dzielić się wiedzą i w zamian oferować nowatorskie technologie. Tak naszym zdaniem buduje się sukces.

Innowacja i wysoki standard produkcji gwarancją jakości
Będąc pionierami w dziedzinie technologii siłowników elektrycznych, sami projektujemy maszyny i procesy produkcyjne dostosowane do naszych własnych wysokich standardów jakości. Przy wsparciu wykwalifikowanych i sprawdzonych dostawców, LINAK nieustannie zwiększa zdolności produkcyjne swoich zakładów na całym świecie. Oznacza to, że każdy klient, niezależnie od miejsca prowadzenia swojej działalności, może zawsze polegać na niezmiennie wysokiej jakości wnikliwie przetestowanych produktów. 

W ten sposób, spełniające wszystkie wymogi aktualnie obowiązujących norm i standardów, rozwiązania na bazie siłowników LINAK przyczyniają się także do zapewnienia zgodności z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi na rynku klienta. 

Szeroka oferta produktowa i zorientowanie na potrzeby klienta
Posiadając przedstawicielstwa w 35 krajach na całym świecie, firma LINAK dba o to, aby być zawsze blisko klienta. Niezależnie od tego, gdzie spotkasz się z LINAK, możesz oczekiwać pełnego zaangażowania. Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu napędów elektrycznych, znajomość specyfiki lokalnego rynku i bogata oferta produktowa pomogą Ci zaprojektować wyjątkowy i funkcjonalny fotel dentystyczny, który pozwoli Ci utrzymać przewagę na konkurencyjnym rynku. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat różnych produktów, rozwiązań i usług LINAK lub uzyskać merytoryczną pomoc naszych konsultantów, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt