Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 19 marca 2019

Producent jachtów oferuje zupełnie nowy standard komfortu

Wprowadzenie siłowników LINAK® pozwoliło francuskiej stoczni podnieść poziom komfortu użytkowania jachtów.

Prestige – marka światowej klasy producenta jachtów Beneteau Group – z dużym powodzeniem wprowadziła do konstrukcji swoich jachtów napędy elektryczne włazów, świetlików, stołów i sof.

Zastosowanie siłowników LINAK® ze zintegrowanym sterownikiem (IC) dało szansę na stworzenie nowego i znacznie prostszego systemu napędu pracującego w układzie równoległym. Pozwoliło to również producentowi zaoferować armatorom możliwość bardziej precyzyjnej obsługi i regulacji pozycji.

Producent jachtów oferuje zupełnie nowy standard komfortu

Przedstawiciele francuskiego oddziału LINAK spotkali się Kelvinem Cathelotem, specjalistą z działu zakupów firmy Prestige, aby porozmawiać o niezawodności, jakości i pozyskiwaniu odpowiednich materiałów. Zapytaliśmy także o to, co jego zdaniem sprawia, że siłowniki LINAK są doskonale przystosowane do warunków panujących na morzu.

Pełny zapis rozmowy z przedstawicielem firmy Prestige jest dostępny w artykule: Napędy elektryczne zapewniają większy komfort użytkowania jachtów

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.