Wiadomości 6 marca 2019

Wyjątkowa jakość dźwięku za sprawą mocnej kolumny podnoszącej LC3

Cicha. Bezpieczna. Mocna. Udźwig do 6000 N przy pchaniu i 4000 N przy ciągnięciu z przyjemnie niskim poziomem dźwięku.

Każdy, kto w codziennej pracy korzysta ze sprzętu medycznego z regulacją położenia wie, że współczesne wymagania i potrzeby w tym zakresie mogą być liczne i różnorodne. 

W LINAK jesteśmy świadomi znaczenia dźwięku, jaki generują nasze produkty. Już na etapie projektowania, dźwięk jest optymalizowany do takiego poziomu, który jest najbardziej przyjemny w odbiorze przez użytkowników. L3 wyznacza nowy standard dla kolumn podnoszących, zachowując bardzo niski poziom hałasu, co przekłada się na wzrost komfortu pracy personelu medycznego i poprawę samopoczucia osoby poddawanej leczeniu lub zabiegom. 

Różnica, którą warto usłyszeć 
Leczenie i zabiegi odbywają się w bardzo cichym otoczeniu szpitalnym, w którym dźwięk poruszających się sprzętów, np. stołu lub fotela, jest wyraźnie słyszalny dla pacjenta i lekarza. 

Kolumna podnosząca LC3 LINAK® została specjalnie zaprojektowana, aby tłumić dźwięk do wyjątkowo niskiego poziomu nieprzekraczającego 50 dB. Jest to bardzo przyjemny poziom dźwięku, który wprawdzie trudno opisać słowami, ale wystarczy posłuchać, jak pracuje kolumna podnosząca LC3, aby usłyszeć różnicę. 
W razie pytań dotyczących dźwięku generowanego przez siłowniki i kolumny podnoszące LINAK® lub potrzeby uzyskania dalszych informacji na temat kolumny LC3, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem LINAK.


LC3

Więcej informacji
Ponadto kolumna LC3 spełnia zapotrzebowanie klientów na stabilne podnoszenie oferując:

  • dużą prędkość i opcje pamięci zapewniające szybkie i proste ustalanie położenia
  • wysoki moment zginający do zastosowań, w których występują duże obciążenia przesunięte względem środka
  • zaawansowane i wygodne zarządzanie kablami

Znajdź więcej informacji o kolumnie LC3

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.