Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 18 grudnia 2018

Skrzynka przyłączeniowa zasilania LINAK® PJ2 zapewnia dwa dodatkowe wyjścia zasilania dla skrzynek kontrolnych z serii CO.

Dzięki nowej skrzynce przyłączeniowej portu PJ2 można dodać jeszcze więcej kanałów do skrzynki kontrolnej LINAK®.

Skrzynka przyłączeniowa zasilania LINAK PJ2

Dzięki wprowadzeniu nowej skrzynki przyłączeniowej portu PJ2 można dodać jeszcze więcej kanałów do systemu skrzynki kontrolnej LINAK 
 
Skrzynki kontrolne są mózgiem systemów siłowników LINAK, zawierających oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta, umożliwiające tworzenie najbardziej zaawansowanych wzorców ruchu w zastosowaniach medycznych, takich jak: łóżka szpitalne, stoły chirurgiczne lub sprzęt rentgenowski. Dodając PJ2  możliwe jest kontrolowanie kolejnych dwóch kanałów.

Skrzynki kontrolne, CO41, CO61 i CO71 zawierają oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta, co umożliwia najbardziej zaawansowany ruch. Wraz ze skrzynką przyłączeniową zasilania LINAK PJ2 można dodać kanał 5 i 6. 
 
Podobnie jak inne skrzynki kontrolne LINAK, PJ2 oferuje wiele funkcji, takich jak:

  • Bardzo elastyczny system montażu, który zapewnia wiele opcji instalacji
  • Niewielki rozmiar
  • Estetyczny wygląd

Skrzynka PJ2 jest po prostu łatwa do zintegrowania w każdym zastosowaniu medycznym, a dzięki łatwemu i przemyślanemu zarządzaniu kablami oraz mniejszej ich liczbie, montaż i integracja są nieskomplikowane. Nowatorskie rozwiązanie uchwytu umożliwia montaż PJ2 na ramie lub na samym siłowniku, co zapewnia różnorodność wzornictwa. 
Rozwiązanie ramy do PJ2
Rozwiązanie ramy do PJ2

IPX6 Washable DURA­™ ochrona i gniazdo baterii to standardowe opcje skrzynki zasilania portu PJ2, podobnie jak funkcjonalność, interfejs i kompatybilność — znane już z serii LINAK OpenBus™. Dzięki PJ2 masz zrównoważony i trwały produkt o przyjaznej dla środowiska konstrukcji, która zapewnia, że skrzynka PJ2 — podobnie jak reszta serii skrzynek CO — jest gotowa do mycia w myjkach szpitalnych lub pod wysokim ciśnieniem. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat skrzynki zasilania portu PJ2 lub któregokolwiek z rozwiązań LINAK OpenBus™, skontaktuj się z lokalnym biurem LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt