Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 13 listopada 2018

Nowy siłownik LA40 HP do foteli dentystycznych wymagających większej mocy

Nowa technologia siłowników LINAK® o wyższej mocy wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wzrost wydajności i poprawę ergonomii pracy w klinikach dentystycznych. Najnowszy siłownik liniowy LA40 High Performance łączy w sobie moc i prędkość bez uszczerbku dla niskiego poziomu hałasu i płynnej pracy.

Zapewnienie pacjentowi maksimum komfortu jest równie ważne co stworzenie personelowi optymalnych pod względem ergonomii warunków pracy. Stomatolodzy dążą do tego, aby pracować wydajniej i równocześnie móc zagwarantować pacjentom optymalne warunki leczenia. Można to osiągnąć przez zastosowanie technologii siłowników zapewniających płynny i wydajny ruch.

Na rynek trafiła właśnie nowa wersja popularnego siłownika liniowego LINAK LA40. Model LA40 HP (High Performance) zapewnia charakterystyczny dla LINAK płynny ruch, oferuje pełny pakiet funkcji zwiększających bezpieczeństwo i spełnia wszystkie wymagane międzynarodowe normy i standardy. Podczas pchania zapewnia napęd o sile do 8000 N w pełnym zakresie długości skoku, a mimo to odznacza się nadzwyczaj niskim poziomem hałasu (< 50 dB).

Siłownik LA40 HP z wielu względów nadaje się idealnie do nowoczesnych elektrycznych foteli dentystycznych.

Poprawa ergonomii dla poprawy wydajności
Komfort pacjentów i efektywność pracy personelu to priorytety, którymi kierują się kliniki dentystyczne na całym świecie. Kluczową rolę w tym zakresie odgrywa fotel dentystyczny. Musi on być funkcjonalny i zapewniać pacjentowi optymalne podparcie – od nóg po plecy/szyję. Równocześnie fotel musi poruszać się sprawnie i płynnie, pozwalając lekarzowi przyjąć najbardziej odpowiednią pozycję ciała przy pracy. 

Aby uzyskać maksymalny komfort, niezawodną wydajność i wysoką prędkość – a wszystko to przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu – siłownik musi odznaczać się dostatecznie dużą mocą i wytrzymałością. Siłownik liniowy LA40 HP to tylko jeden z wielu produktów w ofercie LINAK, nadających się idealnie do integracji z zaawansowanymi systemami sterowania w nowoczesnych fotelach dentystycznych.

Wszystkie nasze produkty są sprawdzane i testowane w celu potwierdzenia ich trwałości i niezawodności przez cały okres eksploatacji. Oznacza to w każdym przypadku doskonałość ruchu, optymalną regulację położenia i brak jakichkolwiek nieplanowanych serwisów. 

Lokalne wsparcie partnera o globalnym zasięgu
Posiadając przedstawicielstwa w ponad 35 krajach, firma LINAK jest zawsze blisko klienta. Globalna obecność i dogłębna znajomość lokalnego rynku pozwalają nam wspierać bezpośrednio naszych klientów i partnerów handlowych wszędzie tam, gdzie działamy. Daje im to niepowtarzalny dostęp do najnowocześniejszej technologii i kompetentnych usług w zasięgu ręki. Za pośrednictwem zakładów produkcyjnych w Azji, Europie i Stanach Zjednoczonych zapewniamy optymalną obsługę logistyczną. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat siłownika LA40 HP lub poznać możliwości technologii siłowników LINAK w zakresie precyzyjnych napędów do nowoczesnych foteli dentystycznych, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK. 

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.