Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 13 listopada 2018

Nowy siłownik LA40 HP do foteli dentystycznych wymagających większej mocy

Nowa technologia siłowników LINAK® o wyższej mocy wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wzrost wydajności i poprawę ergonomii pracy w klinikach dentystycznych. Najnowszy siłownik liniowy LA40 High Performance łączy w sobie moc i prędkość bez uszczerbku dla niskiego poziomu hałasu i płynnej pracy.

Nowy siłownik LA40 HP do foteli dentystycznych wymagających większej mocy

Zapewnienie pacjentowi maksimum komfortu jest równie ważne co stworzenie personelowi optymalnych pod względem ergonomii warunków pracy. Stomatolodzy dążą do tego, aby pracować wydajniej i równocześnie móc zagwarantować pacjentom optymalne warunki leczenia. Można to osiągnąć przez zastosowanie technologii siłowników zapewniających płynny i wydajny ruch.

Na rynek trafiła właśnie nowa wersja popularnego siłownika liniowego LINAK LA40. Model LA40 HP (High Performance) zapewnia charakterystyczny dla LINAK płynny ruch, oferuje pełny pakiet funkcji zwiększających bezpieczeństwo i spełnia wszystkie wymagane międzynarodowe normy i standardy. Podczas pchania zapewnia napęd o sile do 8000 N w pełnym zakresie długości skoku, a mimo to odznacza się nadzwyczaj niskim poziomem hałasu (< 50 dB).

Siłownik LA40 HP z wielu względów nadaje się idealnie do nowoczesnych elektrycznych foteli dentystycznych.

Poprawa ergonomii dla poprawy wydajności
Komfort pacjentów i efektywność pracy personelu to priorytety, którymi kierują się kliniki dentystyczne na całym świecie. Kluczową rolę w tym zakresie odgrywa fotel dentystyczny. Musi on być funkcjonalny i zapewniać pacjentowi optymalne podparcie – od nóg po plecy/szyję. Równocześnie fotel musi poruszać się sprawnie i płynnie, pozwalając lekarzowi przyjąć najbardziej odpowiednią pozycję ciała przy pracy. 

Aby uzyskać maksymalny komfort, niezawodną wydajność i wysoką prędkość – a wszystko to przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu – siłownik musi odznaczać się dostatecznie dużą mocą i wytrzymałością. Siłownik liniowy LA40 HP to tylko jeden z wielu produktów w ofercie LINAK, nadających się idealnie do integracji z zaawansowanymi systemami sterowania w nowoczesnych fotelach dentystycznych.

Wszystkie nasze produkty są sprawdzane i testowane w celu potwierdzenia ich trwałości i niezawodności przez cały okres eksploatacji. Oznacza to w każdym przypadku doskonałość ruchu, optymalną regulację położenia i brak jakichkolwiek nieplanowanych serwisów. 

Lokalne wsparcie partnera o globalnym zasięgu
Posiadając przedstawicielstwa w ponad 35 krajach, firma LINAK jest zawsze blisko klienta. Globalna obecność i dogłębna znajomość lokalnego rynku pozwalają nam wspierać bezpośrednio naszych klientów i partnerów handlowych wszędzie tam, gdzie działamy. Daje im to niepowtarzalny dostęp do najnowocześniejszej technologii i kompetentnych usług w zasięgu ręki. Za pośrednictwem zakładów produkcyjnych w Azji, Europie i Stanach Zjednoczonych zapewniamy optymalną obsługę logistyczną. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat siłownika LA40 HP lub poznać możliwości technologii siłowników LINAK w zakresie precyzyjnych napędów do nowoczesnych foteli dentystycznych, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK. 

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt