Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 27 czerwca 2018

Nowa konfiguracja systemu zwiększa ogólną wydajność leżanek zabiegowych

Nowe siłowniki liniowe LA20 i LA40 HP oraz nowe skrzynki kontrolne OpenBus ™ powodują, że elektryczna regulacja leżanek i stołów zabiegowych odbywa się dużo bardziej wydajnie – z korzyścią zarówno dla lekarzy, jak i dla pacjentów.

Nowa konfiguracja systemu zwiększa ogólną wydajność leżanek zabiegowych

Na rynek trafił kompletny nowy system siłowników LINAK zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby związane z wykorzystaniem leżanek i stołów terapeutycznych nowej generacji. Bazując na nowych siłownikach LA40 HP i LA20 oraz skrzynkach kontrolnych z serii CO z technologią OpenBus™, system ten umożliwia producentom uzyskanie znanych korzyści, jakie oferują produkty LINAK:

  • płynnego i wygodnego ruchu;
  • prędkości i niezawodności (z siłą 8000 N w pełnym zakresie ruchu);
  • zaawansowanych schematów ruchu;
  • wielu funkcji bezpieczeństwa.

Wszystko to bez uszczerbku dla ogólnej konstrukcji rozwiązania – bez względu na preferowany rodzaj siłownika (kolumna podnosząca, podnośnik nożycowy i in.).
Połączenie kontroli nad prędkością, mocą i precyzją w jednym systemie oznacza, że firma LINAK po raz kolejny podnosi poprzeczkę dla oczekiwań względem nowoczesnego systemu na bazie siłowników do zastosowań w branży opieki medycznej.

Połączenie mocy i prędkości
Nie jest łatwo zaspokoić wszystkie potrzeby, np. stałej prędkości, wysokiego poziomu komfortu i dużej mocy z myślą o podnoszeniu ciężkich ładunków. Jednak dzięki zaawansowanemu zarządzaniu energią i poważnej orientacji na klienta systemy siłowników LINAK są w stanie zaoferować wszystkie wymienione zalety. Ruch jest szybki, płynny i cichy od najniższego do najwyższego punktu.

Dzięki technologii OpenBus™ LINAK możliwe jest skorzystanie z zaawansowanych schematów ruchu, pamięci położenia oraz wielu funkcji zwiększających bezpieczeństwo, takich jak klin z mechanizmem zapadkowym, nakrętka zabezpieczająca lub przyrząd serwisowy (SDT) służący do odczytu danych eksploatacyjnych. 

Prostota bez uszczerbku dla łatwości projektowania
Rozwiązania LINAK są niezwykle łatwe we wdrażaniu niezależnie od tego, czy chcesz zaoferować rozwiązanie analogowe w oparciu o skrzynki kontrolne CA30 lub CA40, czy też zamierzasz sięgnąć po korzyści, jakie zapewnia zaawansowana technologia OpenBus™ w skrzynkach kontrolnych CO41, CO61 i CO71. Wszystkie systemy można z łatwością zamontować i do siebie dopasować w ramach całej gamy produktów LINAK. Inteligentne zarządzanie kablami stanowi gwarancję pełnej swobody zarówno użytkowania, jak i projektowania łóżka. 

Skrzynki kontrolne i akumulatory LINAK do systemów siłowników w leżankach i stołach zabiegowych są niewidoczne w konstrukcji rozwiązania, co nie wpływa ujemnie na swobodę projektowania ani na funkcjonalność.  

Globalna obecność i doświadczenia z lokalnymi rynkami
Siłownik LA40 HP i nowa wydajna konfiguracja systemu do leżanek i stołów zabiegowych stanowi owoc ponad 30 lat innowacji, rozwoju oraz szeroko zakrojonych prób. Właśnie dzięki tym działaniom zawsze możesz liczyć na dostęp do najnowszych usprawnień technologii za pośrednictwem naszych lokalnych biur na całym świecie. 

Kompetentni pracownicy LINAK zatrudnieni w czterech zakładach produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Azji w połączeniu z wysokim stopniem automatyzacji produkcji stanowią gwarancję niezmiennie najwyższej jakości i efektywnej logistyki – niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie znajduje się Twoja firma.   
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt