select
 
Systemy siłowników podwójnych do mebli wypoczynkowych

SYSTEMY NA BAZIE SIŁOWNIKÓW PODWÓJNYCH

SYSTEMY NA BAZIE SIŁOWNIKÓW PODWÓJNYCH
DO MEBLI WYPOCZYNKOWYCH


Maximum wolnej przestrzeni
LINAK TWINDRIVE® to 2 w 1: dwa siłowniki połączone
w jedno urządzenie ze zintegrowaną skrzynką kontrolną. Jednostka oferuje pełną swobodę dopasowania do konstrukcji na przykład łóżka wypoczynkowego bez uszczerbku dla estetyki.

System na bazie siłownika podwójnego TWINDRIVE odznacza się niskim poziomem hałasu oraz niewielkimi wymiarami zabudowy, co przekłada się na dużą ilość wolnej przestrzeni pod łóżkiem.

TWINDRIVE, W SKRÓCIE TD

Nazwy modeli siłowników podwójnych LINAK zaczynają się od liter TD. Wybór systemu zwykle zależy od uwarunkowań konstrukcyjnych.
  • Model TD32 został stworzony specjalnie z myślą o łóżkach wypoczynkowych z materacem sprężynowym, w przypadku którego istnieje zapotrzebowanie na większą moc związaną z koniecznością ugięcia materaca. Standardowo dostępne są dodatkowe kanały do podłączenia silników mechanizmu masażu.

  • Model TD33 umożliwia podłączenie wielu akcesoriów oraz dodatkowych/zewnętrznych siłowników liniowych do takich zastosowań, jak regulacja położenia zagłówka.

  • Modele TD4 Standard i TD4 Advanced doskonale sprawdzają się w łóżkach z lekkim materacem wymagających umiarkowanej siły udźwigu oraz oferują opcje obsługi za pomocą bezprzewodowego pilota i aplikacji. Wbudowana pamięć w siłowniku TD4 Advanced  zapewnia dostęp do kilku dodatkowych funkcji.

Systemy Plug & Play
Rozwiązanie w technologii Plug & Play™
Systemy LINAK są systemami w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Oznacza to, że elementy całej oferty produktowej doskonale do siebie pasują – działają bezpośrednio po podłączeniu. Wszystkie siłowniki TD
są kompatybilne z kilkoma pilotami do obsługi mebli wypoczynkowych, co przekłada się na dużą swobodę projektowania rozwiązań.
Co to jest Skrzynka Kontrolna
Skrzynka Kontrolna jest sercem i mózgiem systemu siłownika...
Co to jest Pilot
Pilot to jednostka kontrolująca ruch systemu siłownika LINAK...
Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Aplikacje Segmentu HOMELINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu HOMELINE.
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania