select
 
Single actuator systems for comfort furniture

SYSTEMY NA BAZIE POJEDYNCZYCH SIŁOWNIKÓW

SYSTEMY NA BAZIE POJEDYNCZYCH SIŁOWNIKÓW
DO MEBLI WYPOCZYNKOWYCH


Duży udźwig
System siłowników na potrzeby regulacji wysokości elementów łóżka z materacem sprężynowym musi odznaczać się dużą mocą, tak aby zapewniał płynną i cichą pracę bez ograniczania wyboru materacy. Systemy na bazie pojedynczych siłowników LINAK odznaczają się dużym udźwigiem na potrzeby najwyższej elastyczności.

Dwie konfiguracje systemu: z myślą o rozwiązaniach podstawowym
i zaawansowanym

Systemy na bazie pojedynczych siłowników do mebli wypoczynkowych oferowane są w dwóch wariantach. O wyborze któregoś z nich decydują oczekiwania i potrzeby klientów. W obu przypadkach dostępny jest zasilacz zewnętrzny, który zapewnia niskie zużycie energii.
  • System CBH Basic bazuje na kompaktowej 2-kanałowej skrzynce kontrolnej CBH. Stanowi najlepszy wybór w przypadku standardowego łóżka z materacem sprężynowym i regulacją położenia zagłówka i podnóżka.

  • System CBH Advanced bazuje na kompaktowej 4-kanałowej skrzynce kontrolnej CBH. Stanowi najlepszy wybór w przypadku łóżka z materacem sprężynowym w sytuacji, gdy wymagana jest duża moc oraz możliwość wprowadzenia dodatkowych akcesoriów, w tym mechanizmu masażu i oświetlenia.

Systemy Plug & Play
Rozwiązanie w technologii Plug & Play™
Systemy LINAK są systemami w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Oznacza to, że elementy całej oferty produktowej doskonale do siebie pasują – działają bezpośrednio po podłączeniu. Wszystkie siłowniki pojedyncze do mebli wypoczynkowych są kompatybilne ze wszystkimi odnośnymi skrzynkami kontrolnymi, co przekłada się na pełną swobodę projektowania rozwiązań.
Co to jest Skrzynka Kontrolna
Skrzynka Kontrolna jest sercem i mózgiem systemu siłownika...
Co to jest Pilot
Pilot to jednostka kontrolująca ruch systemu siłownika LINAK...
Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Aplikacje Segmentu HOMELINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu HOMELINE.
Kontakt z firmą LINAK
Dogłębny dialog i ścisła współpraca to najkrótsza droga do uzyskania perfekcyjnego rozwiązania