select
Ventilation & Farming Actuator Solutions

wentylacja & automatyka

wentylacja & automatyka - wszechstronność,

niezawodność i wytrzymałość

Ogromnie ważnym zagadnieniem związanym z hodowlą zwierząt jest zapewnienie w budynkach, w których przebywają zwierzęta, prawidłowej wentylacji. Układ wentylacyjny odpowiada za regulację temperatury
i wilgotności powietrza. Umożliwia także kontrolę jakości powietrza poprzez usuwanie pyłów, oparów oraz gazów. Niewydolność lub niesprawność układu wentylacyjnego może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia i życia zwierząt.
 
Już od ponad dziesięciu lat segment TECHLINE® dostarcza siłowniki elektryczne do urządzeń wentylacyjnych oraz na potrzeby automatyzacji budynków przeznaczonych dla zwierząt. Systemy siłowników stanowią niedrogą alternatywę dla wszelkiego rodzaju innych rozwiązań.
 

siłowniki do automatyzacji karmienia

Linear Actuator Solutions for Feeding Automation
Odpowiednie dozowanie paszy to pewność dobrostanu zwierząt oraz optymalizacji produkcji. Rozwiązania z zastosowaniem elektrycznych siłowników LINAK ułatwiają proces karmienia oszczędzając wiele pracy oraz zapewniając lepszy przegląd sytuacji na terenie bydynku.

siłowniki do transportu zboża

Linear Actuator Solutions for Grain Handling
Transport zboża wymaga najwyższej precyzji, aby ograniczyć straty ziarna do minimum. Rozwiązania z zastosowaniem siłowników TECHLINE można w łatwy sposób zintegrować z układami sterowania. Nie wymagają one konserwacji i gwarantują długi okres eksploatacji. Prawie każdy aspekt pracy maszyny nadaje się do zmechanizowania
z wykorzystaniem siłowników elektrycznych.

siłowniki do zbiorników szlamu

Linear Actuator Solutions for Slurry Tanks
Transport obornika to uciążliwe
i niebezpieczne zadanie. Zautomatyzowane procesy pomagają w zwiększeniu bezpieczeństwa aplikacji oraz ułatwiają pracę operatora. Dzięki rozwiązaniom na bazie siłowników elektrycznych TECHLINE transportowanie nawozu naturalnego odbywa się z bezpiecznej odległości i wymaga jedynie wciśnięcia przycisku.

siłowniki do regulacji klimatu

Linear Actuator Solutions for Stable Climate Control
Za prawidłowe warunki życia zwierząt odpowiada system regulacji klimatu wewnątrz budynku hodowlanego. Rozwiązania z zastosowaniem siłowników TECHLINE zapewniają automatyczną regulację układu wentylacji. Ustawienie właściwej temperatury czy otwieranie i zamykanie pokryw gwarantuje utrzymanie optymalnych warunków otoczenia, szczególnie ważnych w przypadku młodych osobników.

siłowniki do systemów wentylacji

Linear Actuator Solutions for Stable Ventilation
W budynkach, w których przebywają zwierzęta, musi panować równowaga klimatyczna. Dotyczy ona stężenia CO2, wysokości temperatury oraz odpowiedniego przepływu powietrza bez powodowania przeciągów. Rozwiązania na bazie siłowników TECHLINE współpracują
z całym systemem sterowania pracą wyposażenia budynku. W ten sposób umożliwiają automatyzację układu wentylacji oraz utrzymują odpowiednie warunki wewnątrz budynku.
Siłownik liniowy TECHLINE odznacza się prostym montażem i prostą integracją
z układem sterowania. Zapewnia precyzyjne informacje zwrotne dotyczące położenia. Dla większości klientów najbardziej przekonującym argumentem będzie jednak świadomość, że systemy siłowników elektrycznych TECHLINE to rozwiązania o sprawdzonej i potwierdzonej niezawodności w przypadku eksploatacji w trudnych warunkach wymuszających najwyższą szczelność.

poprawa komfortu pracy rolnika

Systemy siłowników elektrycznych nadają się doskonale do wielu zastosowań mających na celu poprawę warunków pracy współczesnego rolnika. Przykłady obejmują: automatyzację podawania pasz, zdalne sterowanie trudno dostępnymi zaworami oraz podnoszenie i opuszczanie osłon.
 
Jeżeli masz pomysł, jak podnieść komfort pracy rolnika i jednocześnie powiększyć przewagę konkurencyjną swojego przedsiębiorstwa, skontaktuj się z LINAK TECHLINE. Pomożemy Ci wcielić Twój pomysł w życie. Jesteśmy przekonani, że najlepsze rozwiązania powstają dzięki ścisłej współpracy, dlatego zespół specjalistów i konsultantów TECHLINE chętnie dzieli się swoją bogatą wiedzą na temat produktów i zastosowań z klientami.

Wentylacja i Automatyka w Budynkach Inwentarskich
TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb.
Wybierz siłownik »

Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Zalety Siłowników
Ruch wykonywany przez innowacyjne systemy siłowników elektrycznych daje wiele możliwości...
Test Siłownika
Skrajnie wysokie i niskie temperatury, ekspozycja na działanie substancji chemicznych i soli…
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?