select
Solutions for Vehicle Automation

pojazdy dla osób niepełnosprawnych

pojazdy dla osób niepełnosprawnych - zatwierdzone rozwiązania w zakresie mobilności

Niepełnosprawność fizyczna nie musi wcale powodować spadku życiowej aktywności osoby. Niestety, bardzo często osoba dotknięta niepełnosprawnością staje się mniej mobilna, co w efekcie prowadzi do spadku poziomu aktywności.
 
Od początku istnienia firmy swoją uwagę skupiamy na tworzeniu rozwiązań wykorzystujących elektryczne siłowniki liniowe z myślą o ułatwieniu osobom niepełnosprawnym funkcjonowania zarówno w domach, jak i poza nimi.
W ofercie segmentu  TECHLINE® znaleźć można szeroki wybór bezpiecznych
i niezawodnych siłowników do wykorzystania w rozwiązaniach stosowanych w pojazdach użytkowanych przez osoby niepełnosprawne.
 
Systemy siłowników elektrycznych TECHLINE zapewniają udźwig do 1000 kg. Oferują szybkość i płynność ruchu oraz prostą ręczną obsługę za pośrednictwem pilota lub z wykorzystaniem przełączników. Siłownik elektryczny to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz dostępu do opcjonalnych dodatkowych rozwiązań zabezpieczających.
 
Rozwiązania wykorzystujące siłowniki elektryczne TECHLINE wykazują wysoką odporność na wstrząsy i duże obciążenia. Ich instalacja przebiega w prosty sposób, a siłowniki są fabrycznie przystosowane do napięcia dostępnego w instalacji elektrycznej pojazdu. W przeciwieństwie do rozwiązań hydraulicznych siłownik elektryczny nie wymaga konserwacji i oferuje korzystniejszy stosunek ceny do funkcjonalności.

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników do samochodów dla osób niepełnosprawnych

Lista możliwych rozwiązań do wykorzystania w samochodach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych jest bardzo długa i stale się powiększa. Dzięki ścisłej współpracy z klientami w TECHLINE realizowane są nowe pomysły
i powstają nowatorskie rozwiązania. Jeżeli masz pomysł na przystosowanie pojazdu z myślą o poprawie mobilności i komfortu osób niepełnosprawnych, skontaktuj się z TECHLINE. Pomożemy Ci opracować odpowiednie rozwiązanie.

Siłowniki elektryczne TECHLINE poddane zostały wielu próbom i dopuszczone do stosowania ze wszystkimi platformami i podnośnikami, a także zdalnie obsługiwanymi drzwiami, stopniami i poręczami. Siłowniki liniowe wykorzystywane są także do regulacji położenia siedzeń, wysokości kierownicy, zmiany biegów itp. Możliwe jest także wprowadzenie oddzielnych ustawień dla osoby niepełnosprawnej i jej asystenta – siłowniki elektryczne zapewniają precyzyjne informacje zwrotne dotyczące położenia oraz prostą integrację
z układami sterowania.

W TECHLINE zobowiązania firmy LINAK traktujemy poważnie. Przekonaj się, że zespół specjalistów i konsultantów TECHLINE to osoby odznaczające się bogatą wiedzą na temat produktów i zastosowań oraz zaangażowane w ideę poprawiania komfortu życia człowieka. Skontaktuj się z LINAK TECHLINE. 

Folder poświęcony pojazdom dla osób niepełnosprawnych

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb.
Wybierz siłownik »

Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Zalety Siłowników
Ruch wykonywany przez innowacyjne systemy siłowników elektrycznych daje wiele możliwości...
Test Siłownika
Skrajnie wysokie i niskie temperatury, ekspozycja na działanie substancji chemicznych i soli…
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?