select
Food & Beverage Automation

PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

przemysł spożywczy - optymalizacja higieny i ergonomii

Najważniejszym zagadnieniem dla branży spożywczej jest bezpieczeństwo żywności. W każdym miejscu, w którym produkowana jest żywność – rzeźni, mleczarni, browarze lub zakładzie spożywczym – higiena musi stanowić bezwzględny priorytet. Jednak w warunkach coraz silniejszej konkurencji na drugie miejsce coraz częściej wysuwa się optymalizacja procesów.
 
LINAK TECHLINE® oferuje pomoc w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań
w zakresie automatyzacji zakładów branży spożywczej z wykorzystaniem przystosowanych do kontaktu z żywnością siłowników ze stali nierdzewnej. Urządzenia te są łatwe w czyszczeniu i zostały bardzo dokładnie sprawdzone pod kątem odporności na działanie silnych detergentów i innych środków czyszczących. Ponadto siłowniki elektryczne nie zawierają toksycznych lub potencjalnie szkodliwych olejów, co sprawia, że systemy bazujące na takich siłownikach doskonale nadają się do wykorzystania w branży spożywczej.

Branża spożywcza w dużej mierze bazuje na pracy ręcznej.
Oznacza to, że optymalizacja musi polegać na podniesieniu wydajności pracy
pojedynczych osób. W ostatnich latach uwaga ogniskuje się na zagadnieniach
ergonomii i korzyściach wynikających ze zdolności do dostosowywania miejsca
pracy do indywidualnych potrzeb, a także do zastępowania ciężkiej pracy fizycznej rozwiązaniami automatyzacyjnymi.

wzrost konkurencyjności

Segment TECHLINE jest dostawcą wielu siłowników elektrycznych na potrzeby producentów maszyn oraz wyposażenia zakładów branży spożywczej. Każdy producent może liczyć na liczne korzyści w postaci redukcji kosztów, łatwej instalacji i integracji z układami sterowania, a jego klienci z pewnością docenią płynność działania, trwałość oraz długi okres pełnej sprawności siłowników, które nie wymagają konserwacji.
 
Prawdziwie innowacyjne rozwiązanie to większa szansa na uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku. W TECHLINE zapewniamy klientom pomoc w rozwijaniu ich pomysłów i wizji. Jeżeli szukasz rozwiązania do podnoszenia, pchania lub pochylania, skontaktuj się z LINAK TECHLINE. Do dyspozycji każdego klienta jest zespół specjalistów i konsultantów o szerokiej wiedzy na temat produktów
i zastosowań.


Przekonaj się, że siłowniki elektryczne ze stali nierdzewnej w ofercie segmentu TECHLINE odznaczają się najwyższą funkcjonalnością i elastycznością – każdy egzemplarz poddawany jest surowym próbom oraz kontrolom jakości, których celem jest potwierdzenie jego pełnej sprawności i trwałości. Skontaktuj się z LINAK TECHLINE, aby przedstawić nam swoje potrzeby i pomysły.

Folder poświęcony przemysłowi spożywczemu

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb.
Wybierz siłownik »

Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Zalety Siłowników
Ruch wykonywany przez innowacyjne systemy siłowników elektrycznych daje wiele możliwości...
Test Siłownika
Skrajnie wysokie i niskie temperatury, ekspozycja na działanie substancji chemicznych i soli…
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?