select
Solutions for Marine Applications

Łodzie i jachty

ŁODZIE I JACHTY - LUKSUS WEDŁUG POTRZEB KLIENTA

Dla większości ludzi jacht jest symbolem luksusu.
Niezależnie od tego, czy jest to mała łódź motorowa, duża jednostka żaglowa,
czy też jacht luksusowy, ważna jest zawsze obecność określonych udogodnień i rozwiązań automatyzacyjnych, których rolą jest zaakcentowanie wyjątkowości
jednostki.
 
Każdy producent z pewnością doceni elastyczność i wszechstronność siłowników elektrycznych TECHLINE®, które odznaczając się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, woda, sól
i słońce, nadają się do wykorzystania zarówno w rozwiązaniach z zakresu komfortu wnętrza, jak i urządzeniach pokładowych.

POPRAWA WIZERUNKU

Systemy siłowników TECHLINE w salonach, kabinach i kokpitach wykorzystywane są głównie do podnoszenia blatów, regulacji wysokości siedzisk, wysuwania i chowania ekranów, monitorów lub płaskich telewizorów. Te i inne potencjalne zastosowania dają możliwość dostosowania wyposażenia łodzi do potrzeb klienta oraz są szansą na wzmocnienie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa.
 
Aby przedstawić nam swoje potrzeby lub pomysły na uzyskanie przewagi konkurencyjnej dzięki siłownikom elektrycznym, skontaktuj się z LINAK TECHLINE. Nasz zespół specjalistów i konsultantów zapewnia klientom ścisłą współpracę w celu opracowania najlepszego rozwiązania siłownikowego.

Dotyczy to także zastosowań w obrębie wyposażenia zewnętrznego, w tym: drabinek, układów wentylacji, pokryw komory silnika, mechanizmów składania masztów i wsporników, klap, włazów, itp. Siłownik elektryczny to idealne rozwiązanie w każdym zastosowaniu wymagającym wprowadzenia regulacji.

Instalacja rozwiązań TECHLINE obejmujących siłowniki, kolumny, skrzynki kontrolne, panele obsługowe i inne akcesoria jest bardzo prosta i nie wymaga konfiguracji.

Elektryczne rozwiązania siłownikowe TECHLINE to pewność pełnego zadowolenia każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Siłowniki liniowe TECHLINE są bardzo dokładnie sprawdzane pod kątem trwałości i niezawodności
w najcięższych warunkach pracy.  W razie ewentualnych problemów oddziały wsparcia posprzedażowego LINAK znaleźć można w ponad 30 krajach.

Folder poświęcony pojadom ogrodniczym

TECHLINE Product Configurator

KONFIGURATOR PRODUKTÓW TECHLINE
Znajdź siłownik przemysłowy LINAK dostosowany do Twoich potrzeb.
Wybierz siłownik »

Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Zalety Siłowników
Ruch wykonywany przez innowacyjne systemy siłowników elektrycznych daje wiele możliwości...
Test Siłownika
Skrajnie wysokie i niskie temperatury, ekspozycja na działanie substancji chemicznych i soli…
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?