select
Systems for Nursing Home Beds

SYSTEMY DO ŁÓŻEK W DOMACH OPIEKI

SZEROKI WYBÓR SYSTEMÓW

Oferta produktowa LINAK doskonale sprawdza się w rozwiązaniach wykorzystywanych w łóżkach w domach opieki. Od ponad dwudziestu lat LINAK pozostaje liderem innowacyjnych rozwiązań na potrzeby producentów sprzętu dla domów opieki.
Swoją pozycję zawdzięczamy zdolności do dostarczania rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta.

Istnieje wiele sposobów na uzyskanie optymalnego rozwiązania systemowego
z wykorzystaniem produktów LINAK na potrzeby łóżek w domach opieki. Niezależnie od potrzeb klienta możemy przedstawić taką ofertę produktową, która umożliwi opracowanie najlepszego systemu.


POPULARNY SYSTEM DO ŁÓŻEK W DOMACH OPIEKI
Typowy system dla łóżka w domu opieki składa się ze skrzynki kontrolnejsiłownika/kolumny oraz układu sterującego (pilot/panel).

Specyfikacja systemu zależy od potrzeb klienta. Nacisk położony może zostać na: moc, prędkość, poziom hałasu, liczbę kanałów (siłowników), akcesoria itd.

Poniżej przedstawiono przykładowy system:

WIĘCEJ NIŻ RUCH

Wartość systemu: od lat kluczowe znaczenie dla sektora medycznego mają zagadnienia bezpieczeństwa i ergonomii. Tak będzie również w przyszłości. Współcześnie na znaczeniu zyskuje także problematyka optymalizacji procesów, oszczędności czasu pracy personelu oraz skupienia większej uwagi na pacjencie. Systemy LINAK tworzone są właśnie z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb.

Wiele korzyści w tym obszarze zapewnia skrzynka CB6S. Jest to pierwsza bezawaryjna skrzynka kontrolna z zabezpieczeniem chroniącym system przed wykonaniem niezamierzonych ruchów w razie wystąpienia zwarcia. Ponadto technologia OpenBus umożliwia wprowadzenie nowych funkcji podnoszących wartość dodaną rozwiązania, np. elastycznego panelu pacjenta z łatwym dostępem do przycisków obsługowych.
Najwyższe standardy jakości naszych podstawowych produktów – siłowników
i kolumn – stanowią gwarancję poprawy jakości życia użytkowników poprzez podniesienie właściwości łóżek w zakresie ergonomii, regulacji i ruchu.  

  
Elastyczny Panel Pacjenta FPP Panel Obslugowy OpenBus ACOM Siłownik Liniowy LA27C Siłownik Liniowy LA31 CARELINE Siłownik Liniowy LA27C Skrzynka Kontrolna CO41 Pilot HB80
Co to jest Siłownik Liniowy
Elektryczny siłownik liniowy jest urządzeniem, które przekształca rotacyjny…
Co to jest Skrzynka Kontrolna
Skrzynka Kontrolna jest sercem i mózgiem systemu siłownika...
Aplikacje Segmentu MEDLINE & CARELINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu MEDLINE & CARELINE.
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?