select
Patient Lifts Actuator Systems

elektryczne podnośniki pacjenta

systemy siłowników do elektrycznych podnośników pacjenta

Bezpieczne, niezawodne i proste w obsłudze podnośniki pacjenta, w tym podnośniki z pozycji siedzącej do pozycji stojącej, poprawiają komfort życia zarówno personelu medycznego, jak i pacjentów.

Z tego względu wszyscy producenci podnośników pacjenta skupiają się na
bezpieczeństwie i niezawodności swoich wyrobów. Naturalnie, by funkcjonować na rynku, wystarczy spełnić odpowiednie normy, ale by zdobyć i utrzymać zaufanie personelu medycznego oraz pacjentów, warto zadbać o taki poziom niezawodności, który wykracza poza przyjęte standardy.
 
Rozwiązania stosowane w podnośnikach pacjenta LINAK to szeroki wybór siłowników podnoszących oraz siłowników regulacji stabilizatorów, a także pilotów oraz skrzynek kontrolnych. Wszystkie elementy poddawane są próbom mającym na celu potwierdzenie, że spełniają odpowiednie normy
i standardy obowiązujące w LINAK.

Funkcje, takie jak: inteligentna samodiagnostyka, precyzyjna kontrola bezpiecznego obciążenia roboczego wg EN10535, łagodne uruchomienie
i zatrzymanie, wskazanie stanu akumulatora itp., podnoszą szansę na uzyskanie przewagi konkurencyjnej.  


Zachęcamy do kontaktu z LINAK MEDLINE® & CARELINE® w sprawach związanych z potrzebami i pomysłami dotyczącymi usprawnień konstrukcji podnośników pacjenta, w tym podnośników z pozycji siedzącej do pozycji stojącej. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązanie.
 

bezpieczny transport pacjentów

Szpitale i domy opieki na całym świecie wdrażają obecnie politykę bezpiecznego transportu pacjentów. W ramach tego podejścia podejmuje się próby wyeliminowania wysiłku fizycznego personelu medycznego. Przyczyny tego stanu rzeczy są zrozumiałe. Ryzyko urazów kręgosłupa spowodowanych wysiłkiem przy podnoszeniu i przenoszeniu pacjentów jest tu wyższe niż w innych zawodach. Pielęgniarze i pielęgniarki często cierpią na bóle i schorzenia kręgosłupa. Każdego roku wiele osób zmuszonych jest zrezygnować z pracy ze względu na stan zdrowia.

W obliczu tych faktów podnośniki pacjenta, w tym podnośniki z pozycji siedzącej do pozycji stojącej, wydają się najbardziej efektywnym
i elastycznym rozwiązaniem służącym do bezpiecznego podnoszenia
i przenoszenia pacjentów zarówno w szpitalach i domach opieki, jak
i domach prywatnych. Podnośnik przejezdny to najbezpieczniejszy i najłatwiejszy sposób na przeniesienie
pacjenta z łóżka na wózek lub z wózka do toalety.
 
Logistycznie i technicznie segment LINAK MEDLINE & CARELINE przygotowany jest do realizacji nawet największych zamówień.


Przykładowe systemy siłowników
W naszej ofercie każdy
znajdzie coś dla siebie – podstawowe lub zaawansowane systemy. Dowiedz się więcej na temat systemów do podnośników pacjenta »

Współpraca z firmą LINAK
Naszym celem nie jest rola jednego z wielu dostawców...
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Wyzwanie
W jaki sposób można zadbać o pacjentów, dysponując ograniczonym zapleczem personelu medycznego.
Perfekcja w Ruchu
System z zastosowaniem siłownika stanowi ważną część twojego rozwiązania, dlatego firma LINAK w pełni...
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?