select
Adjustable Nursing Home Beds

ŁÓŻka w domach opieki

Systemy siłowników do łóżek w domach opieki

W wielu krajach szybko rośnie średnia wieku mieszkańców. Wraz z przyrostem liczby pacjentów domy opieki poddawane są presji podnoszenia wydajności pracy. Nowe standardy funkcjonowania zakładające obowiązek przyjęcia pacjenta tego samego dnia oraz zapewnienia opieki krótkoterminowej wiążą się z koniecznością przyspieszenia i zróżnicowania usług.
 
Aby łóżko w domu opieki mogło zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby pacjenta, musi stać się czymś na wzór inteligentnego łóżka szpitalnego. Elektryczna regulacja powinna zapewniać komfort pacjentom pozostającym
w łóżku przed dłuższy czas. Powinna także oferować wygodę obsługi dla personelu. Dlaczego jednak nie pójść o krok dalej w kwestii funkcjonalności?

Zdecydowanie bardziej użyteczne dla domu opieki byłoby łóżko zdolne do sygnalizowania sytuacji, w których pacjent opuszcza je lub moczy. Uwagę zwrócą zapewne dodatkowe środki bezpieczeństwa, takie jak przycisk wezwania opiekuna lub oświetlenie pod łóżkiem, nie wspominając o zautomatyzowanej samodiagnostyce, stanowiącej gwarancję pełnej sprawności łóżka przez wiele lat. Rozwiązanie takie będzie ogromnym atutem w związku z tym, że większość domów opieki dokładnie liczy koszty każdej inwestycji.  

innowacyjnośćjest owocem współpracy

Poważne wyzwania, przed jakimi stoi branża opieki medycznej, wymagają nowych rozwiązań i nowych pomysłów. Dlatego właśnie w segmencie LINAK MEDLINE® & CARELINE® już dziś powstają systemy siłowników z technologią OpenBus™ tworzone na potrzeby łóżek w domach opieki.

Szeroki wybór elektrycznych siłowników liniowych, skrzynek kontrolnychukładów sterowania oraz akcesoriów MEDLINE & CARELINE to swoboda i elastyczność pozwalające na wcielenie każdego pomysłu w życie. Sprawdzona i udokumentowana jakość naszych wyrobów to pewność bezpieczeństwa i niezawodności rozwiązania w każdym zastosowaniu.
 
Jeżeli masz pomysł na wzmocnienie swojej przewagi konkurencyjnej poprzez usprawnienie łóżka z myślą o odciążeniu personelu domu opieki, skontaktuj się z LINAK. Zespół specjalistów i konsultantów MEDLINE & CARELINE to osoby odznaczające się bogatą wiedzą na temat produktów i zastosowań, świadome, że prawdziwie innowacyjne rozwiązania powstają dzięki ścisłej współpracy
z klientami.

Nursing Home Bed Systems

Przykładowe systemy siłowników
Istnieje wiele sposobów na
uzyskanie optymalnego rozwiązania systemowego do łóżek w domach
opieki. Dowiedz się więcej na temat systemów na potrzeby łóżek w domach opieki »

Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Wyzwanie
W jaki sposób można zadbać o pacjentów, dysponując ograniczonym zapleczem personelu medycznego.
Perfekcja w Ruchu
System z zastosowaniem siłownika stanowi ważną część twojego rozwiązania, dlatego firma LINAK w pełni...
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?