select
Adjustable Hospital Beds

ŁÓŻka szpitalne

SYSTEMY SIŁOWNIKÓW DLA ŁÓŻEK SZPITALNYCH


W każdym szpitalu liczba łóżek jest większa od liczby lekarzy i pielęgniarek.
W przyszłości czeka nas dalszy wzrost liczby pacjentów przypadających na jednego członka personelu medycznego. W obliczu tych faktów rozsądne wydaje się podejmowanie prób usprawnienia łóżek szpitalnych w taki sposób, aby zapewniały oszczędność czasu i pracy personelu.

Producenci łóżek szpitalnych, które pozwalają na wyeliminowanie wielu czasochłonnych zadań wykonywanych przez personel medyczny, mają szansę dotrzymać w przyszłości kroku konkurencji. Jeżeli jednocześnie łóżko poprawia wygodę i bezpieczeństwo pacjenta, szanse powodzenia na rynku są jeszcze większe. Gwarancją sukcesu są jednak takie łóżka, które w ramach samodiagnostyki informują dodatkowo personel o konieczności przeprowadzenia czyszczenia, konserwacji lub naprawy.
 
Innowacyjność do klucz do sukcesu w przyszłości. Dlatego właśnie w segmencie LINAK MEDLINE® & CARELINE® już dziś powstają systemy siłowników oparte na technologii OpenBus™ oferujące te i wiele innych możliwości. Nasz zespół konsultantów i specjalistów zapewnia każdemu klientowi pomoc w realizacji pomysłów na podniesienie funkcjonalności łóżek szpitalnych.  

Globalna obecność


Dzięki najwyższej elastyczności i kompatybilności rozwiązania segmentu MEDLINE & CARELINE zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność w każdym zastosowaniu.
 
Od 30 lat najważniejszym obszarem działalności LINAK jest opracowywanie najwyższej jakości elektrycznych siłowników liniowych i kompletnych systemów siłowników. Każdy element siłownika, skrzynki kontrolnej, układu sterowania oraz akcesorium segmentu MEDLINE & CARELINE poddawany jest rygorystycznym testom mającym na celu potwierdzenie, że spełnia standardy dalece wykraczające poza obowiązujące normy branżowe. LINAK zapewnia także wsparcie posprzedażowe za pośrednictwem licznych oddziałów na całym świecie.

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci poszukują bezpiecznych, niezawodnych
i innowacyjnych siłowników. Jeżeli szukasz partnera handlowego, który z uwagą śledzi zmiany trendów rynkowych oraz potrzeb sektora opieki medycznej
w ujęciu globalnym, skontaktuj się z LINAK MEDLINE & CARELINE.


Hospital Bed Systems

Przykładowe systemy siłowników
Istnieje wiele sposobów na
uzyskanie optymalnego rozwiązania systemowego na potrzeby łóżek szpitalnych.
Dowiedz się więcej na temat  systemów dla łóżek szpitalnych »

Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Wyzwanie
W jaki sposób można zadbać o pacjentów, dysponując ograniczonym zapleczem personelu medycznego.
Perfekcja w Ruchu
System z zastosowaniem siłownika stanowi ważną część twojego rozwiązania, dlatego firma LINAK w pełni...
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?