select
 
Adjustable Slatted Beds

ŁÓŻKA ze stelażem listwowym

systemy siłowników do łóżek ze stelażem listwowym

Dwoma podstawowymi składnikami łóżka ze stelażem listwowym
są rama oraz materac. Są to elementy odznaczające się niewielką masą. Oznacza to, że system siłowników nie musi zapewniać dużej siły działania. Niemniej konieczne jest, by odznaczał się kompaktowymi rozmiarami ze względu na ograniczoną wysokość typową dla łóżek tej konstrukcji.
 
W ofercie segmentu HOMELINE® znajdują się niezawodne siłowniki TWINDRIVE, zoptymalizowane specjalnie z myślą o łóżkach ze stelażem listwowym i obsługiwane za pomocą pilotów. Urządzenia te odznaczają się niewielkimi rozmiarami, niskim poziomem hałasu oraz dostatecznie dużą siłą,
by mogły poradzić sobie z ciężarem stelaża, ramy i materaca. Rozwiązania HOMELINE nie powodują żadnych niedogodności dla użytkownika końcowego – praktycznie nie wymagają konserwacji i nie jest konieczna wymiana baterii
w pilocie.

Łóżko powinno być nie tylko wygodne, ale i bezpieczne.
Dlatego właśnie systemy siłowników LINAK HOMELINE do łóżek ze stelażem
listwowym wyposażone są standardowo w odcięcie dopływu prądu, co pozwala
uniknąć narażenia użytkownika na działanie promieniowania elektromagnetycznego.
Odcięcie dopływu prądu zapewnia także zmniejszenie zużycia energii – pobór mocy ma miejsce wyłącznie w czasie pracy siłowników.

Zmartwieniem użytkownika końcowego może być także perspektywa zatrzymania ruchu łóżka w niewłaściwym położeniu w razie przerwy w zasilaniu lub awarii. W odpowiedzi na te obawy systemy siłowników HOMELINE wyposażane są standardowo w system opuszczania awaryjnego.

Systemy siłowników LINAK HOMELINE na potrzeby regulacji położenia łóżek dostępne są z różnorodnymi akcesoriami tworzonymi pod kątem potrzeb klientów i konstrukcji łóżek. Aby dowiedzieć się, jak podnieść funkcjonalność konstrukcji łóżka ze stelażem listwowym poprzez wprowadzenie wygodnej, płynnej i niezawodnej regulacji, skontaktuj się z LINAK HOMELINE.

 

Bed Control App - user-friendly and customisable

aplikacja Bed Control - łatwa w użyciu, z możliwością dostosowania do indywidulanych potrzeb

Aplikacja Bed Control pozwala na bezprzewodowe sterowanie łóżkiem. W broszurze przedstawiono jak w prosty sposób można dostosować aplikację do potrzeb marki, reklamując jednocześnie produkt jako doskonałe narzędzie podnoszące komfort użytkownika.

Magazyn Online | PDF

Co to jest TWINDRIVE
Elektryczny siłownik TWINDRIVE jest unikalnym i zintegrowanym systemem...
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Odpoczywaj Spokojnie
Jakość i niezawodność to priorytety w segmencie LINAK HOMELINE®. Możesz odpoczywać spokojnie...
Waga Projektu
Projekt to najważniejszy element w przypadku łóżek wypoczynkowych. W segmencie LINAK HOMELINE®...
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?