select
Solutions for Retail Counters

LADY SKLEPOWE

LADY SKLEPOWE Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Elektryczne systemy siłowników liniowych do regulacji wysokości cieszą się coraz większą popularnością w branży sprzedaży detalicznej, gdzie służą zarówno klientom, jak i personelowi.

W wielu krajach związki zawodowe i władze bacznie przyglądają się zagadnieniom ergonomii pracy. Jednym z obszarów zainteresowania są stanowiska robocze przy kasach. Stanowiska i lady kasowe z łatwą regulacją wysokości ułatwiają pracę i czynią ją bezpieczniejszą, co często przekłada się dodatkowo na wzrost wydajności i jakości obsługi klientów.

Uniwersalny rozmiar nie sprawdza się w kioskach samoobsługowych. Klienci nie przepadają za pochylaniem się lub stawaniem na palcach w celu odczytania instrukcji na ekranach lub w czasie wprowadzania kodu PIN karty płatniczej. Łatwe w obsłudze rozwiązanie z zastosowaniem siłownika pozwala poprawić zarówno funkcjonalność, jak i wizerunek samoobsługowego kiosku.

Segment DESKLINE® dostarcza elastyczne modułowe systemy podnoszenia na potrzeby stanowisk kasowych i kiosków samoobsługowych z wykorzystaniem elektrycznych siłowników LINAK.
 

Siłowniki LINAK słyną z niezawodności, szybkości, płynności i bezgłośności działania. Dzięki surowym testom wszystkie siłowniki z naszej oferty zapewniają wiele lat bezobsługowego użytkowania, nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Co więcej, oferujemy również 5-letnią gwarancję na produkty DEKLINE.


Jeżeli interesuje Cię uzyskanie bezpiecznego, prostego w obsłudze
i niezawodnego rozwiązania do regulacji wysokości na potrzeby punktów sprzedaży detalicznej,  skontaktuj się z LINAK DESKLINE, aby dobrać najlepsze
rozwiązanie pod kątem swoich potrzeb w zakresie funkcjonalności i wzornictwa.

Folder poświęcony wyposażeniu sklepów 
Co to jest Kolumna Podnosząca
Kolumna podnosząca to elektryczny siłownik liniowy wbudowany w…
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Swoboda Projektowania
Jeśli projekt jest dla ciebie ważny, DESKLINE będzie twoim idealnym partnerem.
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?
5 lat gwarancji
Ponieważ jakość ma znaczenie.