select
Adjustable Technical Workstations

specjalistyczne stanowiska robocze

specjalistyczne stanowiska robocze z regulacją wysokości


Ergonomiczna, elektryczna regulacja pozwala osiągnąć maksymalną elastyczność w zakresie dopasowania indywidualnych wymagań i preferencji
w wysoce wyspecjalizowanych stanowiskach roboczych, takich jak: W większości przypadków wyszkolenie osób do pracy przy różnego rodzaju specjalistycznych stanowiskach roboczych trwa wiele lat i jest niezwykle kosztowne. Dlatego też warto o takie osoby odpowiednio zadbać. Jednym
ze sposobów jest wprowadzenie regulacji stanowiska roboczego pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji. Korzyści związane z poprawą ergonomii
i komfortu w obrębie specjalistycznego stanowiska roboczego przekładają się
na wzrost zadowolenia z pracy, podniesienie jej wydajności oraz zmniejszenie
liczby nieobecności wywołanych chorobą.

Bezpieczeństwo, duży udźwig, elastyczność oraz niezawodność to kluczowe zagadnienia dla segmentu DESKLINE® który dostarcza rozwiązania siłownikowe na potrzeby specjalistycznych stanowisk roboczych. LINAK od 30 lat oferuje wysokiej jakości systemy złożone z maksymalnie 16 siłowników w układzie równoległym.

Każdy system siłowników segmentu DESKLINE przechodzi test 100% funkcjonalności zanim opuści fabrykę. Dlatego też oferujemy 5-letnią gwarancję na wady fabryczne dotyczące naszych produktów segmentu DESKLINE. Zgodnie ze standardami obowiązującymi na rynku baterie podlegają 12-miesięcznej gwarancji.

Szeroka gama produktów DESKLINE obejmuje kompletne modułowe systemy siłowników, które zapewniają płynną
i cichą pracę. Kontrola odbywa się za pośrednictwem prostych w obsłudze
i intuicyjnych układów sterowania. 

stanowiska robocze w dyspozytorniach


Stanowiska robocze w dyspozytorniach zwykle wyposażone są w drogi sprzęt, wiele monitorów i komputerów. Pracownicy zatrudnieni na tych stanowiskach
to wysoce opłacani specjaliści. Tego typu dyspozytornie pracują najczęściej
w trybie 24-7, a jakiekolwiek przestoje są bardzo kosztowne. Dlatego tak ważne jest zapewnienie 100% ich funkcjonalności.

stanowiska robocze w dyspozytorniach

Systemy siłowników elektrycznych LINAK stosowane w stanowiskach roboczych w dyspozytorniach, zapewniają szybką i łatwą regulację. Dzięki nim każdy pracownik ma zapewnioną prawidłową postawę przy jednym stanowisku zmianowym.

 

handlowe stanowiska robocze


Każdy kto pracuje w sektorze handlowym lub finansowym powinien poważnie zastanowić się nad korzyściami jakie oferuje elektryczna regulacja wysokości stanowiska pracy. Prawidłowa wysokość stanowiska roboczego oraz optymalne warunki w czasie długich zmian przy jednym biurku, znacząco wpływają na poprawę produktywności i staysfakcji pracowników.

handlowe stanowiska robocze

Systemy elektrycznych siłowników LINAK przeznaczone do handlowych stanowisk roboczych zapewniają łatwą regulację. Stanowiska tego typu mogą być przystosowane do indywidualnych wymagań użytkownika końcowego.

 

Szeroka gama produktów DESKLINE obejmuje kompletne modułowe systemy siłowników nadające się do dostosowania do indywidualnych potrzeb. Dostępne opcje regulacji obejmują elektryczną regulację wysokości i pochylania, a także regulację położenia monitorów oraz wyposażenia technicznego. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem prostych w obsłudze i intuicyjnych układów sterowania DESKLINE.
 
Jeżeli interesuje Cię uzyskanie regulacji i ruchu w obrębie specjalistycznego
stanowiska roboczego, skontaktuj się z LINAK DESKLINE, aby uzyskać pomoc naszych specjalistów i doradców w opracowaniu najlepszego rozwiązania.
 
Dowiedz się więcej o biurkach z możliwością regulacji wysokości.

PRODUKTY SEGMENTU Specjalistyczne Stanowiska Robocze

Co to jest Kolumna Podnosząca
Kolumna podnosząca to elektryczny siłownik liniowy wbudowany w…
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.
Swoboda Projektowania
Jeśli projekt jest dla ciebie ważny, DESKLINE będzie twoim idealnym partnerem.
Kontakt z firmą LINAK
Chcesz się dowiedzieć jakie korzyści można osiągać dzięki zastosowaniu siłownika elektrycznego?
5 lat gwarancji
Ponieważ jakość ma znaczenie.