select

wspólna droga do przyszłości

Sektor szpitali i placówek opieki medycznej stanie wkrótce
przed wyzwaniami, wynikającymi z trzech wymienionych poniżej trendów:
  • Starzenie się społeczeństwa spowoduje wzrost zapotrzebowania na opiekę medyczną w szpitalach, ośrodkach opieki i domach.
     
  • W wielu krajach coraz większym problemem są choroby wynikające z niewłaściwego trybu życia. Poprawie globalnej sytuacji ekonomicznej paradoksalnie towarzyszy przyrost liczby poważnych i przewlekłych chorób. W efekcie, szpitale i placówki opieki medycznej stają przed koniecznością zapewnienia pomocy coraz większej liczbie pacjentów.
     
  • Problem otyłości na świecie jako jeden z wielu skutków nieprawidłowego trybu życia stanowi – niemal dosłownie – ogromne obciążenie dla systemu opieki medycznej.


Wyzwania klientów są naszymi wyzwaniami
Przedstawione trendy to dla producentów sprzętu na potrzeby szpitali i placówek opieki medycznej zarówno wyzwanie, jak i szansa. W najbliższej przyszłości na popularności zyskają te rozwiązania, które przynoszą poprawę komfortu pracy i samopoczucia personelu medycznego. To samo zjawisko dotyczyć będzie tych produktów, które oferują pacjentowi większą wygodę
i wyższy poziom niezależności.
 
Rozwiązania MEDLINE® & CARELINE® to odpowiedź na potrzeby branży. Zaawansowane systemy elektrycznych siłowników liniowych mogą stać się wymaganym, w kontekście przyszłych wyzwań, usprawnieniem wielu rodzajów sprzętu, z którego korzystają ośrodki opieki medycznej.

 
Pomagamy usprawniać funkcjonowanie opieki medycznej
W LINAK wiemy, że współpraca z klientami przekłada się na zdolność do wytwarzania innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają personelowi medycznemu wywiązywanie się z jego codziennych obowiązków. Pacjenci zyskują większy komfort i poczucie większej niezależności.
 
Tego potrzebujemy w obliczu czekających nas wyzwań.
Dlatego właśnie zachęcamy klientów do zgłaszania LINAK MEDLINE & CARELINE
swoich potrzeb i pomysłów, tak abyśmy wspólnie mogli opracować w pełni
funkcjonalne rozwiązanie.

Aplikacje Segmentu MEDLINE & CARELINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu MEDLINE & CARELINE.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.