select

ZNACZENIE KONSTRUKCJI

Swoboda regulacji to ważne kryterium zakupu z punktu widzenia ergonomii pracy i korzyści ekonomicznych, jednak w przypadku biurek i stanowisk pracy dla biur priorytetem są walory konstrukcyjne.

Nikt nie chce przecież, by pokaźne rozmiary silnika, przemysłowej kolumny podnoszącej lub siłownika elektromechanicznego zakłócały harmonię wnętrza. Klienci szukają rozwiązań odznaczających się płynną i cichą pracą, uruchamianych za dotknięciem dyskretnie umiejscowionego przycisku. Jako przedsiębiorstwo wywodzące się ze Skandynawii firma LINAK jest jednym z tych producentów, którzy stawiają na czyste, proste i dyskretne konstrukcje, czego wyrazem jest segment DESKLINE®.

Od lat współpracujemy z uznanymi architektami i projektantami. Wierzymy, że droga do tworzenia doskonałych mebli i stanowisk pracy z regulacją położenia elementów wiedzie przez ścisłą współpracę i swobodną wymianę pomysłów pomiędzy projektantami klienta a konsultantami i inżynierami segmentu DESKLINE.

Siłowniki liniowe DESKLINE to gwarancja pełnej swobody konstrukcyjnej.
Z reguły klient tworzy blat, ramę i nogi biurka, a w DESKLINE opracowujemy resztę. W przypadku biurek bez poprzecznicy odpowiednią stabilność zapewniają rozwiązania DESKLINE.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z LINAK DESKLINE. Przedstaw nam swoje potrzeby i życzenia, abyśmy wspólnie mogli opracować najlepsze funkcjonalnie i estetycznie rozwiązanie.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony naszej inicjatywy “Design Meets Movement”, w której uczestniczą jedni z najbardziej kreatywnych
i innowacyjnych projektantów na świecie.
Aplikacje Segmentu DESKLINE
Zobacz przykłady zastosowań z segmentu DESKLINE.
Wirtualna podróż po świecie LINAK
Zapraszamy do odbycia wirtualnej podróży po świecie LINAK.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.