select
LINAK in Brief 

LINAK w skrócie

LINAK to firma istniejąca od 1907 r. W 1976 r. firmę przejął obecny prezes
i właściciel Bent Jensen, który ukierunkował jej działalność na produkcję siłowników liniowych i zapoczątkował trwającą do dziś międzynarodową ekspansję firmy.
 
Siedziba główna grupy LINAK znajduje się w duńskiej miejscowości Guderup. Prace konstrukcyjne i produkcyjne prowadzone są na 38 tys. m2 powierzchni. LINAK zatrudnia ok. 2000 pracowników w 35 krajach.
 
Grupa LINAK składa się z 4 segmentów funkcjonujących jako odrębne jednostki. Stanowi to gwarancję możliwości zapewnienia każdemu klientowi pomocy ze strony specjalistów o dostatecznej wiedzy i szerokim doświadczeniu.
 
LINAK to firma znana z wysokiej jakości, zaawansowania technologicznego oraz innowacyjności swoich wyrobów, które trafiają na rynek jako nowoczesne produkty zapewniające strategiczną przewagę zarówno firmie, jak i jej klientom.
 
Oferta produktowa firmy LINAK licząca 7 tys. różnych artykułów wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji. Asortyment LINAK obejmuje siłowniki, kolumny podnoszące, skrzynki kontrolne, układy sterujące oraz szeroki wybór akcesoriów.
 
80% wyrobów to rozwiązania tworzone na potrzeby klientów. Firma LINAK jest także liczącym się partnerem w projektach konstrukcyjnych nowych rozwiązań.
 
Więcej informacji na temat segmentów LINAK można uzyskać, odwiedzając strony dostępne pod odsyłaczami poniżej.

 

 

Wirtualna podróż po świecie LINAK
Zapraszamy do odbycia wirtualnej podróży po świecie LINAK.
Subskrybuj biuletyn
Nie przegap nowości LINAK.