Skontaktuj się z Nami Tutaj

Zorientowanie na klienta

Kluczem do tworzenia prawdziwie innowacyjnych produktów jest wysłuchanie i zrozumienie potrzeb klienta. W LINAK chcemy być wszędzie tam, gdzie są nasi klienci.

W swoich oddziałach zatrudniamy osoby, które znając lokalną kulturę i język lokalnej społeczności, mogą towarzyszyć klientowi na co dzień i służyć mu swoją wiedzą i doświadczeniem.

Bliskie relacje z klientami są jednym z czterech filarów naszej ogólnej strategii. We wszystkim, co robimy, koncentrujemy się na potrzebach klientów, a ich dobro stanowi dla nas wartość we wszystkich naszych procesach i rozwiązaniach.

 
 

Partnerstwo

W LINAK chcemy być kimś więcej niż tylko dostawcą produktów. Pragniemy towarzyszyć naszym klientom jako partner nie tylko na etapie doskonalenia ich produktów i rozwiązań, ale także przyczyniać się do osiągania przez nich wytyczonych celów i aspiracji. Czy to poprzez pomoc w uzyskaniu niezbędnych certyfikatów, czy współpracę przy tworzeniu bardziej transparentnego łańcucha dostaw, jesteśmy po to, aby wspierać ich w realizacji ich strategii i wspólnie budować lepszą przyszłości dla naszych klientów i naszej planety.

 

Pracownicy LINAK

 
 
Magnus Conradsen, dyrektor oddziału LINAK US

Klienci LINAK U.S. są bardzo zróżnicowani i wywodzą się z rozmaitych branż. Są to zarówno małe start-upy technologiczne, jak i duże firmy o światowym zasięgu. Każda z nich może mieć własne cele i indywidualną strategię dotyczącą zrównoważonego rozwoju. Naszym zadaniem jest zapewnienie im wszystkiego, czego potrzebują, aby mogli realizować swoje cele, mając pewność, że oferują swoim klientom godne zaufania produkty. Pomagamy im budować to zaufanie dzięki wiedzy i doświadczeniu, od świadomego pozyskiwania surowców i komponentów po jakość i wydajność procesów produkcyjnych.

Magnus Conradsen, dyrektor oddziału LINAK US
 
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt