Skontaktuj się z Nami Tutaj

Entuzjazm towarzyszący pracy i jej wydajność

Sukces LINAK budują pracownicy entuzjastycznie nastawieni do swojej pracy i zawsze dbający o dobro klienta, firmy oraz własne.

Elementem tego jest także troska o wydajność, która znajduje swój wyraz w codziennym zarządzaniu według modelu LEAN.

 
Jørgen Sobol, dyrektor zarządzający, LINAK Szwajcaria.

Po wielu latach pracy w Danii zostałem oddelegowany na stanowisko dyrektora zarządzającego LINAK w Szwajcarii. Tutaj przekonałem się, że etos firmy LINAK stanowi wartość nadrzędną, uznawaną także poza granicami Danii. Udział określonych wartości w naszym życiu nie jest z góry przesądzony - trzeba je systematycznie pielęgnować i podtrzymywać, aby były wiecznie żywe.

Na całym świecie korzystamy z kilku systemów i narzędzi, które w dużej mierze współtworzą nasz fundament. Systematyczna praca jest wpisana w kod DNA naszej firmy. Nasi pracownicy podchodzą do pracy z widocznym entuzjazmem. Są niewyczerpanym źródłem racjonalizatorskich pomysłów i wzajemnej pomocy. Poszukują najlepszych praktyk i dążą do ciągłego doskonalenia.

Jørgen Sobol, dyrektor zarządzający, LINAK Szwajcaria.
 
 

Drukowanie 3D

Przeczucie może stać się źródłem cennych innowacji, które pozwolą uprawnić codzienną pracę wielu osób w LINAK A/S. Mamy już taki przykład. Jakob Svennesen wpadł na pomysł kupienia drukarki 3D, w czym upatrywał szansę na wzrost wydajności pracy, usprawnienie codziennych zadań i zwiększenie zadowolenia pracowników. Intuicja podpowiadała Jakobowi, że własna drukarka 3D pozwoli ograniczyć konieczność korzystania z usług drukarni zewnętrznych.

Dowiedz się więcej

Jakob Svennesen, dyrektor działu EP Mechanics, LINAK A/S
 
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt