Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wydarzenie

Warsaw Home & Contract 2024

Dołącz do nas na Warsaw Home & Contract 2024 i poznaj innowacyjne systemy siłowników do biurek i stojaków na monitory.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na targi Warsaw Home & Contract w Nadarzynie, gdzie zaprezentujemy nasze najnowsze innowacje w zakresie rozwiązań z zastosowaniem elektrycznych siłowników liniowych. Jako pionierzy w projektowaniu i produkcji systemów do biurek z regulacją wysokości, w LINAK® pracujemy nad poprawą ergonomii i wydajności w środowisku pracy.

Podczas tegorocznej imprezy z dumą zaprezentujemy nasz trzykrotnie nagradzany panel biurkowy DPI wraz z szeroką gamą biurek, ram i inteligentnych rozwiązań, które zwiększają funkcjonalność i komfort nowoczesnych miejsc pracy.

Od 45 lat w firmie LINAK kierujemy się innowacyjnością, jakością i pasją do opracowywania nowych produktów, które odpowiadają zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Odwiedź nas na stoisku E3.10, aby poznać nasze najnowocześniejsze rozwiązania i zobaczyć, jak mogą one przekształcić Twoje miejsce pracy.

Z niecierpliwością czekamy na powitanie Cię na Warsaw Home & Contract 2024 i podzielenie się pomysłami na to, jak LINAK może pomóc w osiągnięciu Twojego sukcesu.

Do zobaczenia na stoisku E3.10!

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt