Wydarzenie

Warsaw Home 2020

Data

26-29 listopad 2020

Lokalizacja

Nadarzyn, Polska

Segmenty

DESKLINE

Organizator

LINAK Polska

Strona internetowa

https://warsawhome.eu/en/

Kiedy projektanci, architekci, deweloperzy, właściciele hoteli i restauracji oraz administratorzy przestrzeni publicznej spotykają się na targach Warsaw Home 2020 w Nadarzynie, wszyscy skupiają się na  projektowaniu wnętrz.

665 wystawców i prawie 75 000 odwiedzających z całego świata - wszyscy ciekawi najnowszych wiadomości z zakresu projektowania i rozwiązań architektonicznych. Gotowi na udział w wykładach, warsztatach, konsultacjach i odwiedziny 120 000 m2 powierzchni wystawowej.

Na tegoroczne wydarzenie przygotowaliśmy kilka ciekawych rozwiązań, które udoskonalą Twoje życie zarówno w pracy, jak i w domu.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa na naszym stoisku, gdzie pokażemy, jak korzystna jest praca przy biurku z regulacją wysokości i jakie ulepszenia można zastosować w kuchni, dzięki czemu stanie się ona wygodnym miejscem dla wszystkich domowników.

 

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.