Wydarzenie

Empack 2020

Data

15-17 wrzesień 2020

Lokalizacja

Jaarbeurs Utrecht, Niderlandy

Stoisko

G205

Segmenty

TECHLINE

Organizator

LINAK Actuator-Systems B.V.

Strona internetowa

https://www.empack.nl/

Empack to największe w krajach Beneluxu targi poświęcone technologii maszyn pakujących. Tematyka targów koncentruje się na przyszłości branży opakowaniowej i obejmuje całe spektrum zagadnień – od materiałów przez opakowania po maszyny i urządzenia. Udział weźmie 320 wystawców, którzy przedstawią kompleksową ofertę produktów i usług dla linii pakujących oraz najnowsze rozwiązania i innowacje branżowe.

Na targach Empack 2020, LINAK® zaprezentuje korzyści wynikające z zastosowania inteligentnych siłowników w maszynach pakująch – od precyzyjnego układania opakowań po ergonomię linii technologicznych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego (G205), aby porozmawiać o szczegółach. Tutaj zapoznasz się z różnego rodzaju rozwiązaniami, dzięki którym poprawiamy jakość życia naszych klientów.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.